امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

تور کربلا زمینی هوایی از تهران

تور مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

برای مشاهده تصاویر هتل‌های علم سبز اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :

تور کربلا تهران

تور کربلا تهران

محبوبیت تور کربلا تهران به کربلا که یکی از شهرهای مقدس عراق و بهشت مسلمانان به حساب می‌آید، به این دلیل است که واقعه عاشورا و شهادتامام حسین (ع) و یارانش در صحرای نینوا واقع در شهر کربلا اتفاق افتاده است. با گذشت هزاران سال از این واقعه همچنان در این ایام شاهد شور زیاد زائران برای رزرو تور کربلا تهران به این کشور خواهید بود.

نه تنها از کشور ما بلکه در این ایام از سراسر جهان زائران زیادی به زیارت حرم امام حسین (ع) می روند‌‌ تورهای کربلا به دو صورت  زمینی و تور هوایی انجام می شود تا تمامی افراد چه بزرگ و چه کوچک، چه جوان و چه پیر بتوانند به مراد دل خود برسند.

قیمت تور کربلا تهران

قیمت تور کربلا تهران

تور کربلا تهران برای عاشقان اهل بیت فرصتی برای تزکیه روح و نفس است. سفر زیارتی کربلا برای افراد مختلف می‌تواند دستاوردهای روحی، معنوی و جسمی به همراه داشته باشد. در تور کربلا آرامش فوق العاده نصیب زائران می‌گردد.

از زمان شهادت امام حسین(ع) و یاران ایشان زائران زیادی برای زیارت مرقد مطهر به کربلا سفر می‌کنند. با گذشت زمان و فراهم شدن امکانات بیشتر در شهر کربلا و همچنین راه اندازی تورهای کربلا توسط شرکت های زیارتی باعث شد تا مردم راحت تر به این منطقه سفر کنند.

در بین انبوه مراکز زیارتی که خدمات تور کربلا و نجف را ارائه می‌کنند، کدامیک را انتخاب کنیم؟ تور کربلا تهران کدام مرکز بهترین خدمات را ارائه می‌کند؟ هزینه کدام یک از تورهای کربلا مناسب تر است؟  چگونه می‌توان در تورهوایی کربلا ثبت نام کرد؟

این ها تنها بخشی از سوالات و ابهامات ایجاد شده در ذهن مردم برای حضور پیدا کردن در کاروان کربلا می‌باشند. اگر شما هم با این سوالات مواجه شده اید، اکیدا توصیه می‌شود در ادامه‌ی متن ما را همراهی کنید.

با فرا رسیدن ایام محرم و صفر طرفداران تور کربلا تهران نیز با افزایش رو‌به رو می شوند.همچنین قیمت تور کربلا در نوروز نیز در زمان‌هایی که تقاضای رزرو تور افزايش پیدا کند نیز با افزایش رو به رو می‌شود. در مقاله قیمت تور کربلا نوروز 1402 به خدمات و نکات مربوط به سفر در ایام نوروز می‌پردازیم.

قیمت تور کربلا تهران بر اساس عوامل مختلفی مشخص خواهد شد که این قیمت کاملا به دست خود شما متقاضیان عزیز است. زمان رزرو تور، مدت زمان سفر،  نوع هتل و… از عوامل موثر بر قیمت و هزینه رزرو تور کربلا تهران به شمار می روند.

۴ نکته در مورد تور کربلا تهران که باید بدانید 

۴ نکته در مورد تور کربلا تهران که باید بدانید :

حضور داشتن در تور کربلا تهران در صورتی که با توجه به چند نکته‌ی مهم انجام گیرد، می‌تواند به خاطره انگیزترین سفر عمر شما تبدیل گردد. اگر به دنبال یک سفر زیارتی بدون دغدغه و نگرانی هستید، باید این ۴ نکته را بدانید. و در انجام هرچه بهتر آن تلاش کنید. در ادامه این ۴ نکته‌ی مهم را ذکر نموده ایم:

  1. انتخاب مرکز زیارتی معتبر
  2. تعیین بودجه و شرایط مالی
  3. توجه به توصیه های مدیر کاروان و قوانین عراق
  4. داشتن نظم و تهیه مدارک مورد نیاز سفر

انتخاب مرکز زیارتی معتبر برای سفر به کربلا 

انتخاب مرکز زیارتی معتبر

اولین و مهم ترین قدم شما برای عضویت در تور زمینی کربلا، انتخاب یک شرکت زیارتی است. در واقع بین انبوه شرکت ها و مراکز کوچک و بزرگ که در حیطه خدمات گردشگری و زیارتی فعالیت می‌نمایند، باید یکی را انتخاب کنید.

در انتخاب بهترین مجری تور کربلا تهران باید چندین موضوع مهم را حتما در نظر بگیرید. اصلی ترین موضوع اعتبار شرکت و قانونی بودن خدمات آن است. پیش از آن که در تورهای زیارتی و گردشگری مراکز و شرکت ها ثبت نام نمایید، باید از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 شرکت زیارتی علم سبز یکی از معتبرترین و قابل اطمینان ترین مراکز مجری انواع تور کربلا در سطح استان تهران است.

 همچنین شایان ذکر است که تجربه و سابقه کاری یک مرکز زیارتی هم می‌تواند موضوع مهمی در اجرای هرچه بهتر خدمات تور زیارتی کربلا به حساب آيد. کادر شرکت زیارتی علم سبز چندین سال به طور مداوم در این زمینه فعالیت نموده اند. و می‌توانند در راهنمایی و مشاوره به زائران نظرات قابل اطمینانی را ارائه دهند.

تعیین بودجه و شرایط مالی سفر به کربلا

تعیین بودجه و شرایط مالی سفر به کربلا

تور کربلا تهران با هزینه ها و قیمت های متنوعی اجرا می‌گردد. برای آن که بتوانید راحت تر در یکی از این تور زیارتی ثبت نام نمایید، بهتر است میزان بودجه خود را در نظر بگیرید.

در حقیقت زمانی که به صورت کاملا شفاف بودجه خود را برای سفر کربلا تعیین می‌کنید، راحت تر می‌توانید تور کربلا مناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید.

البته شایان ذکر است که برخی مراکز از جمله شرکت زیارتی علم سبز در طرح های اقساطی خود می‌توانند به تعداد بیشتری از زائران خدمات رسانی کنند. یعنی حتی با شرایط مالی ضعیف هم می‌توانید به صورت قسطی به زیارت کربلا بروید. جهت مطالعه شرایط اقساط به مقاله تور کربلا اقساطی 1402 مراجه نمایید.

توجه به توصیه های رئیس کاروان و قوانین عراق

توجه به توصیه های رئیس کاروان و قوانین عراق

اگر می‌خواهید در سفر تور کربلا نوروز 1402 با مشکل خاصی مواجه نشوید، باید نسبت به هر آنچه توسط ریاست و مسئولان تور توصیه می‌کنند توجه کافی داشته باشید.

این افراد آشنایی کامل با شرایط و قوانین حاکم در کشور عراق دارند. بنابراین می‌توانند راجع به موضوعات مختلف در سفر کربلا به شما کمک کنند.

برای مثال زمانی که توصیه می‌شود پول نقد به میزان زیاد با خود در کربلا حمل نکنید، به دلیل مسائل امنیتی می‌باشد. و یا اینکه در کشور عراق حساسیت های زیادی راجع به قرص ها و داروهای مختلف وجود دارد. و شما به عنوان زائر نباید با حمل این وسایل باعث اذیت شدن خود و هم کاروانی ها شوید.

در واقع باید حتما به تمام توصیه های ارائه شده توسط مسئولان کاروان دقت بالایی داشته باشید. رعایت توصیه ها و نکات مربوط به کشور عراق می‌تواند در خوشایندتر شدن سفر کربلا نقش بسزایی داشته باشد.

داشتن نظم و تهیه مدارک مورد نیاز سفر

داشتن نظم و تهیه مدارک مورد نیاز سفر

اگر به دنبال لذت بردن از سفر کربلا هستید، باید همراه با کاروان کربلا زمینی به کارهای خود نظم دهید. تهیه به موقع مدارک و نظم بالا می‌تواند به شما کمک کند تا سفر خوشی را تجربه کنید.

بسیاری از کاروان ها از جمله کاروان کربلا هوایی شرکت زیارتی علم سبز با زمان بندی و برنامه ریزی دقیق تلاش می‌کنند تا بهترین و خاطره انگیز ترین دقایق را برای تمام اعضای تور ارمغان آورند.

بهتر است برای رفاه حال خود راجع به تهیه تمام مدارک مورد نیاز برای سفر کربلا سوالات خود را با کادر شرکت زیارتی علم سبز درمیان بگذارید.

موقعیت جغرافیایی کربلا

موقعیت جغرافیایی کربلا

شهر کربلا به عنوان پر رفت و آمد ترین منطقه در کشور عراق شناخته می‌شود. موقعیت جغرافیایی کربلا در فاصله ای حدود ۱۰۰ کیلومتری پایتخت عراق واقع شده است. این شهر از آنجا که در فاصله کمی از رود فرات قرار گرفته، شهر حاصل خیز و سرسبزی برای اهالی آن منطقه می‌باشد.

عراق یکی از کشورهای همسایه ایران است که سالانه پذیرای تعداد زیادی از زائران ایرانی می‌باشد.

کمتر کسی در دنیا وجود دارد که داستان واقعه‌ی کربلا را نشنیده باشد. تمام اتفاقات و وقایع این حادثه‌ی عظیم در شهر کربلا و اطراف آن رخ داده است. موقعیت جغرافیایی این شهر زیارتی به نحوی است که فاصله کمی با شهر نجف و مرقد مطهر حضرت علی(ع) دارد. به همین دلیل هم در تور کربلا تهران از شهر نجف هم دیدن می‌کنند.

موقعیت جغرافیایی کربلا فاصله‌ی زیادی با ایران ندارد. از این رو در هر سال تور کربلا تهران به صورت زمینی و هوایی انجام می‌گیرد. و زائران می‌توانند برای حضور یافتن در جوار مرقد مطهر امام حسین(ع) و همچنین حضرت عباس(ع) از این تورها و کاروان های زیارتی استفاده نمایند.

دانستن موقعیت جغرافیایی کربلا برای تمام کسانی که با تور کربلا تهران به این منطقه سفر می‌کنند، واجب است. حتی برخی افراد که بدون استفاده از تور و به طور شخصی به سمت کربلا حرکت می‌کنند، باید موقعیت کربلا را بشناسند.

تور کربلا تهران به عنوان یکی از پرجمعیت ترین تورهای گردشگری برای رساندن عاشقان اهل بیت و نوه‌ی پیامبر اسلام(ص) راه اندازی می‌گردد.

برای آن که بتوانید در موقعیت جغرافیایی کربلا قرار بگیرید، می‌توان از بین تورهای زمینی و هوایی کربلا یکی را انتخاب کرد. فاصله موقعیت جغرافیایی کربلا با ایران باعث ایجاد اختلاف زمانی بین این دو کشور شده است.

واحد پول کشور عراق چیست؟

واحد پول کشور عراق چیست؟

در تور کربلا تهران چه نوع ارز را باید به همراه داشت؟ واحد پول شهر کربلا چیست؟ برای خرید سوغاتی و مواد خوراکی در کربلا از چه پولی باید استفاده کرد؟

 واحد پول کشور عراق و شهر کربلا دینار است. این امر یعنی اهالی این شهر با واحد پول دینار اجناس مورد نیاز خود را تهیه می‌کنند.

هنگامی که زائران به صورت شخصی و یا با کمک تورهای گردشگری به کربلا سفر می‌کنند هم باید با این واحد پول آشنایی کافی داشته باشند. در واقع اگرچه هزینه اقامت و تغذیه مسافران در کاروان های زیارتی پیش از سفر از آن ها اخذ می‌گردد. اما، برای موارد مختلف ممکن است نیاز به استفاده از پول داشته باشند.

و همچنین زائران باید پیش از آن که به کربلا وارد شوند، نسبت به تبدیل پول خود اقدام کرده باشند. برای مثال زائران ایرانی که با تور کربلا اسلامشهر به سمت این دیار راهی می‌شوند، باید پول خود را از واحد تومان به دینار تبدیل نمایند.

این موضوع باعث می‌شود که در کربلا با مشکل خاصی مواجه نشوند. و به راحتی بتوانند هر آنچه نیاز دارند را برای سوغاتی خریداری کنند.

همچنین شایان ذکر است تمام زائران تور کربلا تهران می‌توانند سوالات خود در مورد تبدیل ارز به دینار را از کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز بپرسند. و با