قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲

🟢🔴 اطلاعیه مهم علم سبز 🔴🟢

✔️ اعزام تور های هوایی و زمینی کربلا از تهران می‌باشد.

جهت دانلود قرارداد تور کربلا و دریافت لیست شبکه های اجتماعی لطفا کلمه علم سبز را به شماره 10008590 پیامک کنید.

4.650.000

17.490.000

12.650.000

14.290.000

12.550.000

14.290.000

12.650.000

14.290.000

6.050.000

14.290.000

14.290.000

14.290.000

14.480.000

14.930.000

14.930.000

15.460.000

23.480.000

23.480.000

15.470.000

15.470.000

15.470.000

15.470.000

15.970.000

 • نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

در صورت جا ندادن هتل‌های موردنظر، هتل مشابه جایگزین میگردد. برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

✅ برای بررسی هتل راهب نجف و هتل هالیدی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :

 کاروان کربلا عید ۱۴۰۲

قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ را از کجا بپرسم؟ بهترین تعرفه کاروان کربلا را چه کسی می‌داند؟ دانستن قیمت حضور درتور کربلا از زمان های قدیم مهم ترین موضوع برای مسلمانان به حساب می‌آمده است. در حقیقت حضور یافتن در فضای بین الحرمین برای تمام مردم آرزوی بزرگی می‌باشد. شاید شما از جمله افرادی باشید که بالا بودن هزینه سفر باعث شده تا به حال کربلا معلی را از نزدیک ندیده باشید.

قیمت تور کربلا نوروز ۱۴۰۲در شرکت های معتبر مثل شرکت زیارتی علم سبز با توجه به تعرفه های سازمان حج و زیارت به صورت منصفانه تعیین شده است.

پیش از آن که در تور کربلا ثبت نام نمایید و اقدامات پیش از سفر را انجام دهید، بهتر است پیرامون تعرفه ها و هزینه ها اطلاعات کافی کسب نمایید.

عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی پیرامون شرایط کاروان ها باعث می‌شود نتوان یک کاروان مناسب را برای سفر به کربلا انتخاب نمود. هزینه‌ی سفر برای تمام مردم مهم ترین گزینه می‌باشد. چرا که باید بتوانند با توجه به شرایط خود، در بهترین تور زمینی کربلا ثبت نام نمایند.

اگر به دنبال پیدا کردن مناسب ترین تعرفه تور هوایی کربلا هستید، مطالب ارزشمند این مقاله را از دست ندهید. تلاش کرده ایم تا دقیق ترین توضیحات را برای شما آماده کنیم. تا همه قادر به پیدا کردن یک مرکز زیارتی معتبر برای سفر به کربلا باشند.

 بهترین قیمت کاروان کربلا در نوروز ۱۴۰۱
در واقع برای پیدا کردن لیست قیمت و تعرفه تور کربلا هوایی نوروز ۱۴۰۲ باید موارد زیادی را مد نظر قرار دهید. گزینه های زیادی وجود دارند که می توانند بر هزینه کاروان موثر باشند.

لیست قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲

شاید شما هم می‌خواهید لیست کامل تمام قیمت های ثبت نام در تور کربلا نوروز ۱۴۰۲ را در این مقاله پیدا کنید. اما لازم به ذکر است که بررسی دقیق قیمت ثبت نام در تور های کربلا نیازمند تماس با شرکت زیارتی مد نظر خواهد داشت.

نوسانات ارز، تغییر شرایط خروج از کشور و نیز وضع اقتصادی حاکم بین مردم تنها نمونه هایی از موارد موثر بر تعیین هزینه های راه اندازی کاروان های زیارتی هستند. در کاروان کربلا زمینی باید مراحل متعددی انجام گیرند تا بتوانند مسافران را در صحت و سلامت به مقصد رسانده و آن ها را بازگردانند.

در واقع برای پیدا کردن لیست قیمت و تعرفه تور کربلا هوایی نوروز ۱۴۰۲باید موارد زیادی را مد نظر قرار دهید. گزینه های زیادی وجود دارند که می‌توانند بر هزینه کاروان موثر باشند.

 افراد برای آن که بتوانند خستگی کار و روزمره خود را برطرف نمایند، در تعطیلات نوروز به شهرهای مختلف سفر می‌کنند. سفرهای زیارتی از آنجا که می‌توانند حس معنوی را به افراد القا می‌نمایند، تاثیر دوچندانی بر آرامش جسم و روح افراد خواهند گذاشت.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت پرداخت قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ یک سرمایه گذاری برای کسب حال خوب است. یعنی شما این هزینه را می‌پردازید تا بتوانید روح خود را در فضای متبرک کربلا جلا ببخشید.

در لیست قیمت های کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ هزینه ها بر حسب شرایط فعلی تعیین شده اند. همانطور که می‌دانید نرخ دلار در زمان های مختلف دچار نوسان می‌گردد. از این رو هزینه های سفر و راه اندازی کاروان کربلا افزایش خواهد یافت.

قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ از رباط کریم

می‌خواهید قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ از مبدا رباط کریم را بدانید؟ با شرایط و قوانین تعیین هزینه کاروان کربلا هوایی آشنا هستید؟ می‌دانید چطور می‌توان بهترین کاروان تور کربلا رباط کریم را از نظر هزینه و کیفیت تشخیص داد؟ تابحال از خدمات شرکت زیارتی علم سبز استفاده کرده اید؟

قیمت تور کربلا برای رفاه حال تمام زائران در مناسب ترین حالت ممکن تعیین شده است.قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ با توجه به موقعیت جغرافیایی مبدا حرکت تعیین می‌گردد.

در واقع شهرهای غرب کشور که مرز مشترک با عراق دارند، قطعا هزینه کاروان پایین تری خواهند داشت. در صورتی که آماده شدن تور کربلا پرند از رباط کریم و تمام شهرستان های استان تهران هزینه های خیلی بیشتری در بر خواهد داشت.

چرا که مسافت بیشتری باید طی گردد تا زائران به مقصد برسند. پس هزینه حمل و نقل  به طبع آن پذیرایی و خدمت رسانی به مسافران هم هزینه هایی را اضافه خواهد کرد.

بسته به نوع کاروان اعم از زمینی و هوایی، مدت زمان اقامت در مقصد و نیز کیفیت خدمات رسانی تور کربلا تهران از مبدا رباط کریم با قیمت متفاوتی عازم شهر کربلا می‌گردند.

تطبیق قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ در شرکت زیارتی علم سبز با مبالغ تعیین شده توسط سازمان حج و زیارت کشور باعث شده تا به عنوان یکی از برترین تور کربلا کرج در منطقه اطراف تهران شناخته شوند.

خصوصیات بهترین کاروان کربلا هوایی
قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ در صورتی که به صورت هوایی انجام گیرد، بیشتر از کاروان های زمینی خواهد شد.

خصوصیات بهترین کاروان کربلا هوایی

قیمت کاروان کربلا نوروز۱۴۰۲ در صورتی که به صورت هوایی انجام گیرد، بیشتر از کاروان های زمینی خواهد شد. اگر به دنبال پیدا کردن بهترین کاروان کربلا هوایی هستید، حتما اطلاعات این بخش را بررسی نمایید.

برای این که یک کاروان به عنوان بهترین برگزار کننده تور کربلا به حساب آید، لازم است چندین ویژگی مهم داشته باشد. از برجسته ترین ویژگی های بهترین کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • مجوز معتبر
 • کادر و راهنمای مجرب کاروان
 • قیمت مطلوب در مقایسه با نوع خدمات
 • تجربه بالا در اجرای تور زیارتی و سیاحتی
 • پیگیری و خدمات رسانی رضایت بخش

مجوز معتبر

پیش از هر چیزی بهتر است مجوز شرکت مجری کاروان های کربلا را بررسی نمایید. معتبر بودن یک مرکز زمانی قابل اثبات است که دارای مجوز از سازمان های مربوطه (یعنی حج و زیارت یا میراث فرهنگی) باشد.

مراکزی که هیچگونه مجوزی دال بر قانونی بودن خدمات خود نداشته باشند، به هیچ وجه قابل اطمینان نخواهند بود. به بیان دیگر حتی اگر قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ در یک مرکز غیر معتبر پایین بود، شما نباید به آن اعتماد کنید.

بلکه باید در وهله‌ی اول اعتبار و قانونی بودن روند خدمات رسانی در یک مجموعه را از زیر ذره بین خود عبور دهید. وجود اعتبار بالا در زمینه گردشگری و راه اندازی کاروان های زیارتی است که توانسته شرکت زیارتی علم سبز را بین مردم محبوب سازد.

چرا که این مرکز تمام مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه را دارا است. حتی وجود برند اختصاصی این مجموعه نیز به تخصصی بودن روند خدمات رسانی آن ها اشاره دارد.

کادر و راهنمای مجرب کاروان
زمانی که مردم در کاروان های کربلا نوروز ۱۴۰۲ ثبت نام می نمایند، توقع وجود کادر مجرب و همچنین راهنمای تور آشنا به منطقه و ویژگی های شهر مقصد را دارند.

کادر و راهنمای مجرب کاروان

قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ به نحوی تعیین می‌گردد که صاحبان شرکت های زیارتی بتوانند حقوق کادر خود را پرداخت نمایند. به بیان دیگر آشنا بودن تمام اعضای کادر مجموعه های زیارتی می‌تواند نقش زیادی بر میزان هزینه آن داشته باشد.

زمانی که مردم در کاروان های کربلا نوروز ۱۴۰۲ ثبت نام می‌نمایند، توقع وجود کادر مجرب و همچنین راهنمای تور آشنا به منطقه و ویژگی های شهر مقصد را دارند. در واقع راهنمای کاروان باید با تمام خصوصیات مردم عراق و همچنین ویژگی های تمام آثار زیارتی و سیاحتی منطقه آشنا باشد.

یک راهنمای خوب و کارآزموده حتی می‌تواند میزان قیمت کاروان کربلا ۱۴۰۲ را هم بالاتر ببرد! مردم برای آن که بتوانند سفر خوش و پرباری را تجربه کنند، نیاز به یک راهنمای مجرب دارند. از این رو حتی بسیاری از آن ها راضی به پرداخت هزینه بیشتر برای راهنمای کاروان هستند.

همچنین کادر موجود در شرکت های گردشگری زیارتی باید با آرامش کامل نسبت به پاسخگویی سوالات مسافران و زائران اقدام نمایند.

هرگونه سوال راجع به نحوه‌ی حرکت، وضعیت اقامت و هزینه تغذیه کاروان کربلا داشته باشید، کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز می‌توانند پاسخگوی شما باشند.

قیمت مطلوب در مقایسه با نوع کاروان

قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ باید در مقایسه با نوع آن متناسب باشد.تمام مسافران از هزینه های نسبی غذاها و بلیط سفر اطلاع دارند.

هزینه کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲ باید دقیقا طبق تعرفه های خدمات رسانی باشد. در حقیقت کاروان هایی که خدمات مداحی یا تغذیه در حین سفر دارند، هزینه بیشتری را می‌توانند از مسافرین دریافت نمایند.

یا اینکه تنوع غذاها، کیفیت هتل و اقامتگاه، ترانسفرهای موجود در سفر و نیز درجه کیفی لوازم نقلیه هم می‌توانند در تغییر قیمت کاروان ها تاثیر بسزایی بگذارند.

تجربه بالا در اجرای تور زیارتی و سیاحتی
شرکت زیارتی alamesabz به دلیل دارا بودن تجربه زیاد در زمینه راه اندازی تورهای گردشگری می تواند گزینه مناسب تری برای زائران باشد.

تجربه بالا در اجرای تور زیارتی و سیاحتی

شرکت زیارتی alamesabz به دلیل دارا بودن تجربه زیاد در زمینه راه اندازی تورهای گردشگری می‌تواند گزینه مناسب تری برای زائران باشد.  وجود تجربه زیاد در این زمینه می‌تواند نشان دهنده‌ی توانایی مدیریت و مسئول کاروان در کنترل وضعیت تور زیارتی باشد. تجربه‌ی بالا در مورد شرکت های زیارتی قطعا می‌تواند یک ویژگی بسیار مهم برای پیدا کردن کاروان کربلا مناسب به نظر برسد.

کارشناسان و کادر شرکت زیارتی علم سبز در طول سال ها تجربه در اجرای تورهای زیارتی توانسته اند اطلاعات بالا پیرامون انواع هتل ها و همچنین وضعیت شهرهای زیارتی کسب نمایند.

اگر با کاروان های شرکت علم سبز به سمت کربلا سفر کنید، دیگر نگران بروز اتفاقات نخواهید بود. پس در بررسی قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲و انتخاب بهترین کاروان، حتما به میزان تجربه شرکت مجری دقت کنید.

پیگیری و خدمات رسانی رضایت بخش

کاروان های زیارتی باید بتوانند پیگیری مستمر در مورد سوالات زائران داشته باشند. در واقع زمانی که مسافران ابهاماتی راجع به نحوه‌ی تشکیل کاروان و ویژگی های خدمات ارائه شده در کاروان دارند، کارشناسان باید در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

رضایت بخش بودن وضعیت خدمات رسانی کاروان ها موضوع مهمی است. همین امر می‌تواند در رشد شرکت های زیارتی و افزایش تعداد مشتریان آن ها تاثیر زیادی بگذارد.

همچنین برای بهبود خدمات رسانی لازم است پس از پایان رفتن سفر کاروان، نظرات و انتقادات زائران را پرس و جو کنند. در این صورت مردم حس بهتری در استفاده از خدمات یک کاروان تجربه خواهند کرد. چرا که متوجه اهمیت نظر آن ها برای آن شرکت زیارتی مورد نظر خواهند شد.

کاروان کربلا علم سبز
شرکت علم سبز می تواند صفر تا صد مراحل سفر به کربلا را برای زائران آسان کند.

بهترین مجری کاروان کربلا در سال۱۴۰۲

قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲در بهترین مرکز زیارتی شهر رباط کریم، دقیقا طبق  اصول ذکر شده در بالا اتخاذ شده است. یعنی شرکت زیارتی علم سبز تلاش نموده تا قیمت کاروان را در مناسب ترین میزان ممکن تعیین نماید.

این شرکت می‌تواند صفر تا صد مراحل سفر به کربلا را برای زائران آسان کند. در واقع مشاوره رایگان پیرامون کاروان های کربلا جزو مهم ترین خدمات این شرکت به نظر می‌رسد.

همچنین پیگیری های مستمر در این مجموعه و فراهم نمودن شرایط پرداخت قسطی قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۲، جزو اصلی ترین نکات در استفاده از خدمات این مجموعه به حساب می‌آیند.

در شرکت زیارتی علم سبز، مدل های مختلفی از کاروان های زیارتی برای راهی شدن به سوی حرم مطهر امامان معصوم (ع) تشکیل می‌شوند. به همین دلیل هم اطلاعات ارزشمندی راجع به انواع کاروان هوایی و زمینی را می‌توانند در اختیار مسافران قرار دهند.

در ضمن خوشبختانه در مهم ترین تعطیلات سال مثل عید نوروز هم می‌توانید با کاروان های شرکت زیارتی علم سبز به این شهر مقدس سفر کنید. این شاید بهترین امتیاز مجموعه‌ی علم سبز برای تمام مردم اطراف تهران باشد.

4 پاسخ

  1. سلام و احترام
   برای دسترسی به اینترنت در پیاده روی اربعین باید سیم کارت عراقی تهیه کنید و از اینترنت آن استفتده کنید.
   چون از نظر هزینه ای خیلی به صرفه تر نسبت به اینترنت همراه اول و ایرانسل در کشور عراق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *