ثبت نام تور سوریه ارزان قیمت۱۴۰۱

جهت دانلود قرارداد تور سوریه و دریافت لیست شبکه های اجتماعی لطفا کلمه علم سبز را به شماره 10008590 پیامک کنید.

به زودی اعلام می‌شود

تور سوریه هوایی زمینیتور سوریه هوایی زمینی

تور سوریه یکی از مهم ترین مقصدهای شیعیان محسوب می‌شود. وجود حرم مطهر حضرت رقیه(س) و حضرت زینب(س) در این شهر زیارتی باعث شده افراد زیارتی برای سفر به سوریه اقدام کنند. سفر شخصی به سوریه دردسرهای بسیار زیادی را برای افراد به همراه خواهد داشت. شهر سوریه نمی تواند مقصد مناسبی برای سفرهای شخصی باشد.

جهت مشاهده پکیج‌ها و رزرو  تور سوریه نوروز ۱۴۰۲ و اطلاع از شرایط تور سوریه اقساطی از شرکت زیارتی علم سبز با کارشناسان ما در تماس باشید.

نبود امنیت کافی و حضور نیروهای غارتگر کشورهای صهیونیستی در این شهر باعث شده سفر شخصی به این منطقه سخت به نظر برسد. اما به وجود آمدن کاروان ها و تورهای زیارتی سوریه باعث شده این نگرانی ها از بین برود. چون مسئولان شرکت های زیارتی و افراد مجری این تورها تلاش می‌کنند تا شرایط امنی برای حضور زائران فراهم نمایند.جهت کسب اطلاع از تور سوریه هوایی زمینی از تهران و همچنین ثبت نام تور سوریه با ما همراه باشید.

بهترین و ایمن‌ترین روشی که می‌توان به کشور سوریه سفر کرد، استفاده از تور سوریه است. تفاوتی ندارد که به صورت زمینی از تور سفر به سوریه استفاده کنید یا هوایی، در هر حال سفر کردن با تور به این کشور شما را در امنیت کامل حفظ خواهد کرد. هرگز محدودیت ها نباید شما را از آرزوهای قلبیتان دور کند.

شما هم اگر دوست دارید برای یکبار هم که شده به زیارت حرم مقدس حضرت رقیه و حضرت زینب بروید تا زمان را از دست نداده اید، با شرکت زیارتی علم سبز ارتباط برقرار کرده و باری سفر به این کشور دیدنی و خاص، تور مناسب را انتخاب کنید. می‌توانید از الان برای سفر به سوریه در ماه محرم یا حتی اربعین، برنامه ریزی کرده و این ایام خاص و ویژه را در جوار حرم حضرت زینب و حضرت رقیه سپری کنید.

تور سوریه

تور سوریه

در چند سال اخیر به دلیل مشکلات زیادی اعم از عدم وجود امنیت در سوریه، امکان سفر زیارتی و ثبت نام تور سوریه به این کشور وجود نداشت، اما امروزه با تلاش‌‌های فراوانی که در این حوزه صورت گرفته است علاقه‌مندان به سوریه می‌توانند به راحتی از طریق دفاتر کارگزاری معتبر اقدام کرده و به راحتی به سفر زیارتی سوریه بروند.

شرایط تور سوریه ۱۴۰۱

شرایط تور سوریه 1401

شرایط تور سوریه ۱۴۰۱ به چه صورت است؟ با چه شرایطی می‌توان در سوریه حاضر شد؟ چه قوانین و ضوابطی برای حضور پیدا کردن زائران ایجاد شده است؟

آشنایی کافی با شرایط تور سوریه به شما کمک می‌کند تا با کمترین مشکل در این کشور حضور پیدا کنید. در واقع هر شهر و کشور شرایط خاص خود را دارد. برای آن که بتوان به آسانی در یک شهر قدم گذاشت، باید از ضوابط و قوانین حاکم در آن اطلاع پیدا کرد.

برای شرکت در تور سوریه می‌توانید شرایط آن را در این بخش مطالعه نمایید. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند که با آرامش خاطر در شهر مقدس سوریه حضور پیدا کنید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور سوریه

برای سفر زیارتی سوریه دیگر نیاز به ویزا ندارید، این خبری خوش برای زائران است؛ بر اساس مذاکراتی که بین دو کشور صورت گرفته، افراد می‌توانند با در اختیار داشتن پاسپورت با وجود اعتبار ۶ ماه به  سوریه سفر کنند.

ثبت‌نام تور سوریه دیگر تنها در دست سازمان عتبات عالیات نیست و باید قبل از هر چیزی از طریق دفاتر کارگزاری که دارای مجوزهای لازم برای سازمان حج و زیارت هستند، اقدام کنید.

داشتن مدارکی چون پاسپورت با اعتبار شش ماه، کارت ملی، شناسنامه، کارت واکسن حداقل دو دوز، تست منفی PCR  برای رزرو تور سوریه الزامی می‌باشد‌.

دریافت تست پی سی آر منفی در سفر به سوریه

دریافت تست پی سی آر منفی

افزایش میزان گسترش سویه های مختلف کرونا در جهان باعث شده مسافرت رفتن شرایط سخت تری پیدا کند. کسانی که می‌خواهند با تور زیارتی به سوریه سفر کنند، باید تست پی سی آر منفی را داشته باشند. یعنی شما باید پیش از حضور پیدا کردن در فرودگاه برای تور سوریه، تست pcr را انجام دهید. تست های پی سی آر در آزمایشگاه های مختلفی انجام می‌شوند. شما می‌توانید برای انجام تستpcr به آزمایشگاه های معتبر مراجعه کنید.

شرکت در تور سوریه فقط به صورت گروهی

شرکت در تور سوریه فقط به صورت گروهی

یکی از مهم ترین شرایط تور زمینی و هوایی سوریه، حضور گروهی زائران است. یعنی برای تشکیل تورهای زیارتی سوریه، کاروان های مختلفی از زائران گرد هم می‌آیند. گروهی بودن این سفر باعث می‌شود امنیت بالاتری وجود داشته باشد. همچنین لذت بیشتری از سفر در ذهن زائران باقی بماند.

تورهای مختلف سوریه با تعداد متنوع زائران آماده‌ی ثبت نام شما می‌باشد. گروه های مختلف کاروان زیارتی با توجه به میزان ظرفیت هتل ها، قطار و امکانات رفاهی در طول سفر از زائران متنوعی تشکیل می‌شود.

استفاده از تور زمینی فقط در صورت امن بودن مرزهای خارجی

استفاده از تور زمینی فقط در صورت امن بودن مرزهای خارجی

تور سوریه زمینی فقط در صورتی انجام می‌گیرد که این شهر امنیت کافی داشته باشد. در چندین ماه گذشته مشکلات زیادی برای تور زمینی سوریه وجود داشته است. بنابراین تور هوایی سوریه بیشتر انجام می‌شود. برای آن که بتوانید در شهر سوریه حضور پیدا کنید، بهتر است از تور هوایی سوریه استفاده نمایید. تور هوایی سوریه زیارت حرم مطهر حضرت زینب(س) و حال معنوی آن را برای شما فراهم می‌کند. البته اگر مکان استفاده از تور زمینی وجود داشته باشد، قطعا توسط کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز به شما اطلاع رسانی می‌شود.

حذف ویزا برای حضور در سوریه

حذف ویزا برای حضور در سوریه

شاید جذاب‌ترین قسمت از شرایط تور زیارتی سوریه حذف ویزا باشد. عدم نیاز به تهیه ویزا برای سفر به سوریه باعث می‌شود بدون نگرانی و فوت وقت بتوانید از ایران به کشورهای دیگر سفر کنید. چون خیلی از سفرهای زیارتی به دلیل ضرورت تهیه ویزا، شرایط آمادگی سختی برای زائران ایجاد می‌کند.

یعنی برای شرکت در تور سوریه نیاز به دریافت ویزا ندارید. فقط کافی است پاسپورت معتبر خود را آماده کنید. پاسپورت ها معمولا نیاز به تمدید دارند. اگر چندین سال از تهیه پاسپورت شما می‌گذرد، بهتر است نسبت به بررسی زمان اعتبار آن اقدام کنید.

پرداخت عوارض خروج از کشور

پرداخت عوارض خروج از کشور

برای حضور در تور سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب(س) باید حتما عوارض پرداخت کنید! به بیان دیگر، عوارض خروج از کشور یکی از مهم ترین اقدامات و شرایط آمادگی پیش از سفر به سوریه محسوب می‌شود. پرداخت عوارض خروج از کشور با کد ملی زائران انجام می‌شود. در فرودگاه هم مسئولان با کد ملی به بررسی وضعیت خروج از کشور می‌پردازند.

آشنایی با فرودگاه امام خمینی(ره) برای شرکت در تور هوایی سوریه

آشنایی با فرودگاه امام خمینی(ره) برای شرکت در تور هوایی سوریه

تور سوریه هوایی از مبدا فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) آغاز می‌شود. بنابراین تمام زائران باید راجع به آدرس و نکات مهم این فرودگاه اطلاعات کافی داشته باشند. این فرودگاه، مجهزترین و تنها فرودگاه بین المللی کشور می‌باشد که پروازهای خارجی به دمشق و کربلا تنها از این پایانه هوایی انجام می‌شود.

کسانی که می‌خواهند در تور سوریه هوایی شرکت کنند، می‌بایست سه ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، ترمینال سلام حضور پیدا کنند. حضور به موقع زائران و کادر تور زیارتی سوریه در فرودگاه باعث آرامش خاطر می‌شود. چون معمولا مسئولان شرکت های زیارتی برای هماهنگ کردن مدارک و نظم دهی به افراد حاضر در کاروان نیاز به زمان دارند. بنابراین باید زائران چندین ساعت پیش از ساعت پرواز، خود را به فرودگاه برسانند.

زائران گرامی جهت عزیمت به کشور سوریه با گروه زیارتی علم سبز، طبق هماهنگی در ساعت مشخصی قبل از انجام پرواز در ترمینال سلام حضور یافته و به همراه تور و با مدیریت مدیر کاروان عازم خواهند شد. جهت کسب اطلاعات کامل راجع به ترمینال سلام لطفا مقاله ترمینال سلام را مطالعه فرمایید.

شما می‌توانید سوالات خود را راجع به تور سوریه و شرایط آن به صورت تلفنی و حضوری از کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز بپرسید. حتی زمانی که در فرودگاه برای سفر هوایی به سوریه حضور پیدا می‌کنید هم می‌توانید سوالات احتمالی خود را از مسئولین این شرکت معتبر زیارتی بپرسید. در نتیجه آرامش بیشتری برای این سفر جذاب معنوی پیدا خواهید کرد.

تزریق واکسن کرونا و در دست داشتن کارت معتبر واکسن

تزریق واکسن کرونا و در دست داشتن کارت معتبر واکسن

افزایش سویه های مختلف ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان باعث شد سفر و به ویژه مدل های هوایی با دستورالعمل های ویژه ای انجام شود.

ساخت واکسن کرونا و تزریق آن تا حدی توانست از میزان گسترش این بیماری بکاهد. بنابراین تمام کسانی که می‌خواهند جزو زائران تور سوریه قرار گیرند، باید حداقل ۲ دوز واکسن دریافت کرده باشند. نوع واکسن های دریافت شده هم حتما باید جزو معتبرترین واکسن ها باشد.

کارت واکسن دیجیتالی می‌تواند در تمام کشورهای جهان ملاک دریافت واکسن باشد. یعنی اگر می‌خواهید در هر کشور وارد شوید، باید واکسن دیجیتالی را ارائه کنید. معمولا مسئولین در بدو ورود به فرودگاه حتما کارت واکسن مسافران را بررسی می‌کنند.

کسب اطلاعات کافی از وضعیت سوریه

کسب اطلاعات کافی از وضعیت سوریه

زمانی که وارد هر شهر یا کشور می‌شوید، بهتر است حتما از وضعیت آن اطلاعات کافی کسب نمایید. در واقع اگر می‌خواهید در سوریه با مشکل مواجه نشوید، باید اطلاعات کافی از شرایط داخلی سوریه کسب کنید.

حرکت در بازار و حرم مطهر فقط به صورت گروهی و همراه با کاروان

حرکت در بازار و حرم مطهر فقط به صورت گروهی و همراه با کاروان

در تورسوریه به دلایل وجود مشکلات امنیتی، معمولا نمی توانید به تنهایی برای زیارت حرم مطهر بروید. بنابراین مسئولان باید هماهنگی های لازم برای حضور زائران در بازار و زیارت حرم حضرت رقیه(س) را انجام دهند.

ثبت نام در شرکت های زیارتی

ثبت نام در شرکت های زیارتی

یکی دیگر از شرایط تور سوریه مربوط به امکان ثبت نام در شرکت های زیارتی است. در واقع این تور فقط از طریق شرکت های زیارتی انجام می‌شود. یعنی از هر نقطه کشور که بخواهید عازم سوریه شوید، باید در شرکت زیارتی ثبت نام کنید. چون شرکت های زیارتی مجری تور سوریه هستند و شما نمی‌توانید از راه دیگری وارد این شهر مقدس شوید.

شرکت زیارتی علم سبز با تجربه ای درخشان در زمینه تشکیل کاروان و تور سوریه می‌تواند بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد. در واقع شرکت علم سبز تلاش کرده تا بتواند سفرهای زیارتی و سیاحتی را با کیفیت مناسبی ارائه کند.

آیا تور زیارتی سوریه امنیت کافی دارد؟

آیا تور زیارتی سوریه امنیت کافی دارد؟

شهرهای زیارتی باید امنیت کافی داشته باشند. حضور زائران زیاد در این شهرها باید با امنیت کامل همراه شود. متاسفانه رژیم غاصب و کشورهای غارتگر حملات زیادی به سوریه دارند. از سال های دور معمولا مردم برای حضور پیدا کردن در شهر مقدس سوریه مشکل داشتند. متاسفانه وجود نیروهای ستمگر در شهر سوریه احساس ناامنی برای زائران ایجاد می‌کند. به همین دلیل برخی از روزهای سال زمان مناسبی برای سفر به سوریه و زیارت حرم حضرت زینب(س) نیست. یعنی اگر می‌خواهید به سوریه سفر کنید، در مرحله‌ی اول باید امنیت آن را بررسی کنید.

سفر به سوریه با تور زیارتی باعث می‌شود زائران احساس امنیت بالایی داشته باشند. چون معمولا حرکت به سمت حرم مطهر و حتی بازارها به صورت گروهی انجام می‌شود. به همین دلیل زائران و افراد حضور یافته در کاروان زیارتی سوریه، با امنیت بیشتر به اعمال مذهبی خود می‌رسند.

شایان ذکر است در چند سال اخیر، امنیت بیشتری در شهر مقدس سوریه فراهم شده است. به همین دلیل تور سوریه با استقبال بالاتری همراه شده است.

در هر صورت شرکت زیارتی علم سبز فقط در صورت فراهم بودن امنیت کافی تور سوریه را اجرا می‌کند. تور هوایی و زمینی سوریه با وجود نیروهای امنیتی و بدون دردسر و نگرانی انجام می‌شود. شرکت های زیارتی تلاش می‌کنند تا امنیت جان و مال مردم را در طول سفر فراهم کنند. اگر شرکت علم سبز را برای سفر به سوریه انتخاب کنید، به هیچ وجه نگران وضعیت امنیتی این شهر نباشید.

قیمت تور سوریه ۱۴۰۱

قیمت تور سوریه 1401

قیمت تور سوریه در سال ۱۴۰۱ چند است؟ شاید این سوال برای شما زائر عزیز نیز پیش آمده باشد. خیلی از ایرانیان قصد سفر به سوریه دارند، اما از قیمت آن بی اطلاع هستند. در این بخش می‌خواهیم در مورد هزینه تورهای سوریه صحبت نماییم.

مجری تور سوریه

مجری تور سوریه

تور سوریه انتخابی شما توسط چه شرکتی ارائه می‌شود؟ آیا این شرکت تجربه کافی در زمینه برگزاری تورهای زیارتی را دارد؟

مجری کاروان سوریه نقش مهمی در هزینه ها دارد. در واقع قیمت تور سوریه با توجه به نوع خدمات ارائه شده توسط مجری این تور بستگی دارد. اگر شرکت زیارتی معتبر را برای تور کربلا، مشهد و سوریه انتخاب کنید، از نظر هزینه هم خیال شما آسوده خواهد بود. چون شرکت های زیارتی معتبر و شناخته شده معمولا بهترین نوع خدمات و قیمت را به زائران اعلام می‌کنند.

بنابراین پیش از ثبت نام در تور سوریه حتما به شرکت زیارتی مجری آن تور دقت کنید.

هتل ۵ ستاره یا معمولی

هتل ۵ ستاره یا معمولی

دوست دارید زیارت را برای خود اولویت بگذارید یا اقامت در هتل ۵ ستاره برای شما مهمتر است؟ محل اقامت شما اگر هتل ۵ ستاره باشد، قطعا هزینه بیشتری برای ثبت نام باید پرداخت کنید. اما اقامتگاه های معمولی هزینه کمتری را در قبال ارائه خدمات به زائران دریافت می‌نمایند.

هتل های ۵ ستاره واقع در سوریه معمولا در بین خدمات شرکت زیارتی علم سبز وجود دارند. یعنی اگر کیفیت اقامت در هتل ها برای شما اهمیت بالایی دارد، بهتر است با شرکت زیارتی علم سبز به سوریه سفر کنید.

هوایی برم سوریه یا زمینی؟

هوایی برم سوریه یا زمینی؟

تور هوایی سوریه طبیعی است که قیمت بیشتری در مقایسه با تور زمینی داشته باشد. کسانی که توانایی پرداخت هزینه تور هوایی را ندارند، بهتر است در تور زمینی ثبت نام کنند. البته شرط برگزاری تور زمینی سوریه، وجود امنیت کافی در این شهر است.

ویزا سوریه

ویزا سوریه

آیا برای شرکت در کاروان سوریه نیاز به تهیه ویزا داریم؟ خیر، سفر به سوریه احتیاج به ویزا ندارد. یعنی نیاز نیست زمان خود را برای اخذ ویزا تلف کنید. فقط باید گذرنامه معتبر در دست داشته باشید تا امکان خروج از کشور و حضور در سوریه برای شما فراهم شود.

ویزا سوریه تا چند وقت پیش جزو مدارک لازم برای ثبت نام در تور بود. اما مدتی است مسئولان تهیه ویزا را برای سوریه حذف کرده اند. بدین ترتیب به هیچ وجه نیازی به اخذ ویزا برای تور هوایی سوریه نخواهید داشت.

ثبت نام تور سوریه

ثبت نام تور سوریه

ثبت نام تور سوریه هوایی و زمینی را می‌توانید فقط از طریق شرکت زیارتی انجام دهید. اگر امکان حضور در شرکت های زیارتی معتبر را ندارید، ثبت نام اینترنتی برای شما وجود دارد. به بیان دیگر شرکت زیارتی علم سبز نه تنها به صورت حضوری بلکه به شکل اینترنتی هم خدمات تور را ارائه می‌کند. جهت ثبت نام در هر کدام از تورهای زیارتی این شرکت کافی است وارد سایت علم سبز شوید.

امکان رزرو و پرداخت هزینه ثبت نام در تورهوایی سوریه از طریق سایت معتبر علم سبز به وجود آمده است. پس بدین ترتیب می‌توانید در منزل بنشینید و در این تورهای زیارتی ثبت نام کنید.

تور سوریه از سراسر کشور

تور سوریه از سراسر کشور

از هر کجای ایران که باشید می‌توانید برای این تور با گروه زیارتی علم سبز همراه شوید. از شمال تا جنوب کشور، شرق به غرب کشور توانایی ثبت نام در تورهای زیارتی این مرکز را دارند. فقط کافی است با شماره تلفن های علم سبز تماس بگیرید.

هتل های سوریه

هتل های سوریه

آیا با هتل های سوریه آشنایی دارید؟ در این قسمت از مقاله می‌خواهیم به معرفی هتل های سوریه بپردازیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 • دمشق ایرپورت

دمشق ایرپورت

یکی از با کیفیت ترین هتل های واقع در سوریه، دمشق ایرپورت است. این هتل در نزدیکی ترمینال شهر دمشق واقع شده است. بنابراین از نظر موقعیت جغرافیایی در وضعیت مناسبی است.

اگر نگران صدای گلوله در شهر سوریه هستید، اقامت در هتل دمشق ایرپورت را به شما پیشنهاد می‌دهیم. علاوه بر امکانات اقامت و تغذیه در این شهر، می توانید از خودروهای قابل اجاره استفاده کنید.

 • هتل ایبلا

هتل ایبلا

اگر به دنبال درجه یک ترین هتل در پایتخت سوریه هستید، رزرو هتل ایبلا پیشنهاد جذابی برای شما خواهد بود. بزرگ بودن این هتل در کنار تمام خدمات رفاهی و تفریحی می‌تواند خاطرات خوش از سفر به سوریه برای شما ثبت کند. یعنی اگر به دنبال رفاه و آسایش در سوریه هستید، هتل ایبلا پیشنهاد اول و آخر برای شما است. شایان ذکر است این هتل را با نام ایبلا شام پلاس هم می‌شناسند.

 • هتل بیت رز

هتل بیت رز

اگر به دنبال ترانسفر در سوریه هستید، اقامت در هتل بیت رز این امکان را فراهم می‌کند. هتل بیت رز همچنین می‌تواند خدمات ارزی را هم به زائران ارائه کند. بنابراین اگر به دنبال یک اقامتگاه حرفه ای در دمشق هستید، اقامت در هتل بیت رز را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در سوریه کجا اقامت کنیم؟ کدام هتل در دمشق جذابیت‌های بیشتری دارد؟ کدام هتل بهترین امکانات را در اختیار زائران تور سوریه قرار می دهد؟ برای این که بتوانید پیش از سفر به سوریه، محل اقامت مناسب خود را انتخاب کنید، نیاز دارید که با برخی از هتل‌های معروف و محبوب سوریه آشنا شوید. در ادامه به معرفی برخی از این هتل‌ها می‌پردازیم.

هتل بلو تاور

هتل بلو تاور

این هتل زیبای ۴ ستاره در دمشق ساخته شده و پذیرای مسافران و زائران بسیاری از سراسر جهان است. شاید برای رسیدن به مسجد اموی و حمیدیه سوق، نیاز به کمی پیاده روی داشته باشید، اما تنها با ۱۵ دقیقه رانندگی می‌توانید به محل مورد نظر خود برسید. آنچه محبوبیت این هتل را در سوریه افزایش داده است، امکانات رفاهی و شرایط بهداشتی مطلوب سوئیت‌ها و اتاق‌های آن است.

هتل کارلتون دمشق

زیباترین، دیدنی ترین و ارزان قیمت ترین هتلی که زائران در تور سوریه می توانند اقدام به رزرو آن جهت اقامت خود در دمشق نمایند، هتل کارلتون است. این هتل ۴ ستاره از امکانات رفاهی عالی برخوردار است و حس خوشایندی را در زائران و مسافران ایجاد می‌کند. البته زائران برای رفتن به حرم باید کمی زمان صرف کنند، اما می‌توانند در مسیر از جذابیت های دیگر شهر دمشق دیدن کنند. همچنین در هتل کارلتون، از امکانات بسیار ویژه و خاصی استفاده کنند.

هتل بیت الوالی 

بیت الوالی

از میان هتل های ۵ ستاره ای که میتوان با تور سوریه در آن اقامت نمود، هتل بیت الوالی است. این هتل به دلیل دکوراسیون، معماری، فضای سبز، اتاق‌ها و امکانات منحصر به فردی که دارد، بسیار مورد توجه زائران و مسافران قرار گرفته است. زائران و مسافران می‌توانند در روزهایی که به سوریه سفر کرده‌اند، از این هتل خاص و جذاب نهایت استفاده را ببرند.

 

برای اقامت در سوریه کدام هتل مناسب است؟

برای اقامت در سوریه کدام هتل مناسب است؟

نگرانی شما نیز برای سفر، هتلی است که باید در آن اقامت داشته باشید؟ جای نگرانی وجود ندارد چرا که وجود هتل‌هایی چون ایبلا، بیت رز، دمشق ایرپورت باعث شده است جای نگرانی و استرس وجود نداشته باشد.

هتل‌هایی که نام برده شد از بزرگترین، مجلل‌ترین و شیک‌ترین هتل‌های موجود در سوریه هستند که فاصلهٔ چندان زیادی با مکان‌های زیارتی سوریه نداشته و از نظر خدمات و امکانات نیز در صدر جدول قرار دارند.

وجود غذاهای متنوع، بهداشتی بودن اتاق‌ها، رعایت بهداشت و استاندارد های لازم در تهیه غذا، وجود سرویس‌های بهداشتی تمیز به دور از آلودگی و… از ویژگی‌های بارز هتل‌های نام برده شده هستند.

تور سوریه گروهی با امنیت

تور سوریه گروهی با امنیت

یکی از موارد مهم در هنگام سفر به سوریه را می‌توان مسئله امنیت آن دانست. سفر به سوریه با کاروان زیارتی می‌تواند امنیت کافی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر از ناامنی های موجود در دمشق احساس ناخوشایندی دارید، می‌توانید با کاروان به سوریه سفر کنید.

کاروان زیارتی علم سبز در روزهای مختلف سال برای حضور در شهرهای زیارتی کربلا، مشهد و سوریه کاروان تشکیل می‌دهد.

رزرو تور سوریه

رزرو تور سوریه

برای رزرو تور سوریه چه کار باید انجام دهیم؟ فقط کافی است زمان مد نظر و هوایی یا زمینی بودن تور را انتخاب کنید. یعنی نیازی نیست حتی از منزل خود خارج شوید. فقط با یک تماس مستقیم با کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز، می‌توانید در تورهای مختلف ثبت نام کنید. رزرو آنلاین و تلفنی تورهای زیارتی از جمله سوریه می‌تواند لحظات خوشی را برای شما به همراه آورد. تور لحظه آخری را  هم می‌توانید به همین طریق ثبت نام کنید.

خرید ارزان ترین بلیط تور سوریه از مراکز‌ معتبر

خرید ارزان ترین بلیط تور سوریه از مراکز‌ معتبر

تور سوریه نسبت به دیگر انواع تور های زیارتی خارج از کشور قیمت بیشتری دارد، چرا که مسئولیت بزرگی نیز بر روی دوش شرکت‌های زیارتی می باشد، اما همیشه استثنا وجود دارد و می شود بعضی قوانین را تغییر دارد.

اگر از نظر بودجه دچار مشکل هستید و دوست دارید با ارزان ترین قیمت تور سوریه را از مراکز معتبر خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم در زمان‌هایی که تقاضای خرید بلیط تور سوریه کمتر است، اقدام کنید. البته مراجعه به سایت علم سبز نیز می تواند برایتان مفید باشد. این مرکز نسبت به دیگر آژانس‌های زیارتی قیمت منصفانه‌تری برای تور سوریه در نظر گرفته است.

ویژگی های تور سوریه در وب سایت رسمی علم سبز

ویژگی های تور سوریه در وب سایت رسمی علم سبز

این روزها با گسترش مسافرت‌ها و همچنین زائران بیشماری برای سفر به سوریه، آژانس‌های مسافرتی بسیار زیادی به وجود آمده‌اند، که این مسئولیت را قبول کرده و به عنوان یک واسطه عمل می‌کنند‌. یکی از بزرگ‌‌ترین و موفق‌‌ترین آژانس‌های مسافرتی زیارتی در داخل کشور ایران علم سبز می‌باشد.

تور سوریه که به تازگی امکان ثبت نام و رزرو تور آن به وجود آمده است، یکی از سورپرایزهای ویژه علم سبز است. عزیزانی که علاقه وافری به سوریه دارند برای اینکه بتوانند با خیالی آسوده به سوریه بروند، می توانند از این تورها استفاده کنند. تور سوریه با امکانات بی نظیری در سایت علم سبز قرار گرفته است برای مشاهده می‌توانید به وب سایت رسمی علم سبز مراجعه کنید‌.

بهتر است به ویژگی های سرکت علم سبز اشاره‌ای داشته باشیم ، این شرکت گردشگری برای تور سوریه خود مانند دیگر تورهایش ویژگی‌هایی تخصیص داده، که این ویژگی‌ها  باعث تمایز این  گروه اجرایی با دیگر انواع تورها شده است.

تور سوریه هوایی می باشد: یکی از امکانات و ویژگی هایی که تور سوریه در علم سبز به خود اختصاص داده است، هوایی بودن تور سوریه است. در این تور شما در مدت زمان کمی به مقصد می‌رسید و می ‌توانید با انرژی بیشتر به زیارت بپردازید.

قیمت تور سوریه انرژی بخش است: قیمتی دلچسب است که منصفانه تعیین شود. در مقابل خدماتی که علم سبز برای تور سوریه خود ایجاد کرده، قیمتی که برای تور در نظر گرفته است بسیار منطقی می‌باشد؛ لذا سعی نموده است با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات  قیمت تور سوریه را استثنایی کند.

خدمات بی نظیری خواهید داشت: رفاه و آسایش زائران از اصلی ترین نکاتی است که علم سبز از زمان شروع فعالیت خود به آن توجه داشته است. به جهت رفاه و آسایش حال شما زائران، امکانات و خدمات رفاهی چون هزینه‌های حمل و نقل شهری،  بیمه مسافران، هزینه‌های تغذیه و خوراک، تهیه بهترین هتل‌ها و رستوران‌ها و… به عهده علم سبز می‌باشد.

اگر علاقه‌مند شده‌اید تور سوریه را تهیه کنید برای ثبت نام کافی است با کارشناسان مجرب وب سایت رسمی آژانس زیارتی علم سبز ارتباط بگیرید. در صورت لزوم می‌توانید از مشاورین رایگان این مرکز نیز راهنمایی‌های لازم را در حوزه خرید، ثبت‌نام و دیگر موضوعات مرتبط به تور سوریه را دریافت کنید.

خرید سوغاتی در تور سوریه

خرید سوغاتی از مهم‌ترین بخش های سفر زیارتی محسوب می‌شود. سفر به سوریه، کربلا و مشهد از زمان قدیم با خرید سوغاتی تکمیل میشد. برای تهیه سوغاتی در سفر به سوریه، باید واحد پول این کشور را بشناسید. در واقع واحد پول از مهم ترین مواردی است که هنگام سفر به سوریه باید به آن توجه کنید.

با وجود شرایط امنیتی خاص در سوریه، علم سبز تلاش کرده تا بهترین شرایط را برای حضور زائران در مرقد مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) فراهم کند. حتی زمان خاصی را برای حضور در بازار برای خرید سوغاتی به زائران پیشنهاد می‌کند.

بازار الحمیدیه در دمشق از مهم‌ترین مراکز تجاری محسوب می شود. این بازار اغلب اوقات مملو از زائرانی است که قصد خرید سوغاتی دارند. بهتر است حتما با اعضای کاروان تور سوریه علم سبز به این بازار مراجعه نمایید. تجربه بالای کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز و همچنین افزایش امنیت در خرید گروهی سوغاتی می‌توانند خیال شما را برای تهیه سوغاتی‌های متنوع راحت کند.

بازارهای دیگری هم در شهرهای حلب و حمص وجود دارند که می توانید برای خرید سوغاتی در تور سوریه به آنها مراجعه نمایید.

واحد پول سوریه چیست؟

واحد پول سوریه

لیر نام واحد پولی سوریه است. برای تهیه این واحد پولی می توانید از صرافی‌های مجاز داخل کشور کمک بگیرید. شرکت علم سبز پیشنهاد می‌کند پیش از آمادگی برای حضور در تور سوریه، حتما نسبت به تهیه مقدار کافی لیر سوریه اقدام نمایید. زیرا کمبود امکانات کافی برای خرید ارز در کشور سوریه ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد نماید.

به همراه داشتن پول نقد(لیر سوریه) امکان خرید آسان سوغاتی را برای شما فراهم می‌کند. در حقیقت تمام مخارج شما در سفر به سوریه، با هزینه تور سوریه محاسبه می‌شود. تنها هزینه جداگانه برای اعضای کاروان سوریه، سوغاتی می‌باشد. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر برای تهیه لیر سوریه دارید، می توانید با کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز در ارتباط باشید.

نگاهی بر تاریخ و فرهنگ سوریه

نگاهی بر تاریخ و فرهنگ سوریه

در تور سوریه، بهتر است کمی به فرهنگ و تاریخ گذشتۀ این کشور توجه ویژه‌ای داشته باشید. سوریه دارای تاریخ غنی است که به دوران باستان باز می‌گردد. این کشور خانه برخی از اولین تمدن های جهان از جمله سومری‌ها، آشوری‌ها و بابلی‌ها بود. این منطقه همچنین مهد مسیحیت و اسلام بوده و چندین مکان باستانی با این ادیان مرتبط است.

فرهنگ سوریه به شدت تحت تأثیر تاریخ و مذهب آن است. اکثریت مردم مسلمان هستند و سنت‌ها و آداب و رسوم اسلامی عمیقاً در جامعه جا افتاده است. بازدیدکنندگان می توانند فرهنگ پر جنب و جوش سوریه را از طریق هنر، موسیقی و ادبیات آن تجربه کنند.

چالشهایی که در تور سوریه با آن رو به رو هستید

از آنجایی که به تازگی ثبت نام تور سوریه در مراکز محدودی آغاز شده است چالش هایی وجود دارد که بسیاری از زائران قبل از اقدام به ثبت نام با آن دست و پنجه نرم می کنند‌. در ادامه به رفع برخی از چالش های موجود پرداخته می شود.

از کجا تور معتبر سوریه را تهیه کنم؟

برای تهیه تور سوریه باید از مراکز معتبر و دارای مجوز های لازم از امور حج و زیارت اقدام کنید. اقدام از این مراکز باعث می شود با خیالی آسوده وسایل خود را برای سفر جمع کنید و بدون دغدغه سفر خود را آغاز نمایید.

 پس از زیارت حرم حضرت زینب به کجا برویم؟

 پس از زیارت حرم حضرت زینب(س) به کجا برویم؟

بسیاری از افراد برای سفر به سوریه تنها خود را آماده‌ی زیارت مرقد پاک حضرت زینب و حضرت رقیه (س)  می‌کنند و تصور دارند تنها مکان های زیارتی به همین دو مکان خلاصه می شود اما در سوریه مکان های زیارتی دیگری نیز وجود دارند.

از مراکز زیارتی که در تور سوریه علم سبز زائران را برای زیارت به این مکان‌ها نیز بازدید خواهند کرد می‌توان به مواردی چون مقام رأس الحسین (ع) ، قبر عبدالله بن جعفر الصادق (ع) ،  مزار سکینه دختر امام حسین (ع) و قبر ام ‌کلثوم  دختر امام علی (ع) در سوریه اشاره کرد.

بهترین زمان سفر زیارتی به سوریه

بهترین زمان سفر زیارتی به سوریه

در حال حاضر شرکت در تور سوریه، بهترین و متداول‌ترین روش سفر به این کشور است؛ به دلیل شرایط سیاسی و امنیتی متغیر در سوریه، سفر زیارتی به این کشور همواره باید با دقت و توجه به آخرین وضعیت‌ها برنامه ریزی شود. همچنین، در نظر داشته باشید که اطلاعاتی که در ادامه ذکر می شوند ممکن است تغییر کنند و بهتر است همیشه از سفارت یا سازمان‌های مربوطه مانند وزارت خارجه یا سفارت سوریه در کشورتان اطلاعات رسمی و به روز دریافت کنید.

در صورتی که تمایل به سفر زیارتی به سوریه دارید و شرایط امنیتی و سیاسی مجاز است، بهترین زمان برای سفر به سوریه معمولاً در فصل بهار (مارس تا ژوئن) و پاییز (سپتامبر تا نوامبر) است. در این فصول، آب و هوا معتدل‌تر است و دمای مناسبی برای گردشگری دارید. همچنین، در این فصول، توریست‌های بیشتری به سوریه سفر می‌کنند و امکانات گردشگری بهتری در دسترس است.

می‌توانید در این زمان ها به شهرهای تاریخی مانند دمشق، حلب، بوستان القصر و پالمیرا سفر کنید و از آثار باستانی و فرهنگ سوریه لذت ببرید. همچنین، بهتر است قبل از سفر خود به سوریه مجوزها، ضوابط و همچنین شرایط ورود به این کشور را بررسی کنید و از طریق منابع رسمی و به روز به دست آورید.

مهم ترین نکته در سفر به سوریه این است که قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، اطلاعات رسمی و معتبر را جمع آوری کنید و مسئولیت های امنیتی خود را بشناسید. زمان شروع ثبت نام تور سوریه و سفرهای زیارتی را در علم سبز بررسی فرمایید.

بهترین تور سوریه در ایران کدام است؟

بهترین تور سوریه در ایران کدام است؟

عوامل زیادی مانند هزینه تور سوریه، امنیت و البته  زمان شروع ثبت نام و سفر می تواند روی انتخاب یک مرجع و آژانس تاثیر بگذارد. برای تشخیص کیفیت یک تور سفر به سوریه، حتما به عوامل زیر توجه کنید:

 • آژانس گردشگری:

انتخاب یک آژانس گردشگری تور سوریه با تجربه می تواند به شما اطمینان خاطر و آرامش بدهد. بررسی نظرات و تجربیات سفرهای قبلی مشتریان، سطح خدمات و تخصص آژانس را می تواند نشان دهد.

 • برنامه سفر: بررسی دقیق برنامه سفر و جزئیات آن، از جمله جاذبه های بازدیدی، اقامتگاه، رستوران ها و خدمات دیگر، می تواند به شما درک بهتری از کیفیت تور بدهد. همچنین، اطمینان حاصل کنید که تور کشور سوریه شامل تمام هزینه ها و خدمات مورد نیاز شما است.
 • راهنما و تیم همراه: وجود راهنماهای حرفه ای و تیم همراه قوی می تواند تجربه سفر شما را بهبود بخشد. راهنماها با آشنایی خوب با مقصد و تسلط به زبان محلی، می توانند اطلاعات مفیدی را به شما ارائه دهند و در هنگام بروز هرگونه مشکل به شما کمک کنند.
 • امنیت: در انتخاب یک تور، امنیت شما بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که تور از نظر امنیتی رعایت های لازم را دارد و به شما راهنمایی می کند تا در سفر خود ایمن باشید.
 • نظم و سامان‌دهی: یک تور با سازمان دهی مناسب و نظم، می تواند تجربه سفر شما را بهبود بخشد. مطمئن شوید که برنامه روزانه و ساعات ملاقات به درستی تعیین شده است و تمامی جزئیات سفر در دسترس شما قرار می گیرد.
 • ارتباطات و خدمات پس از فروش: تورهای با کیفیت عموماً ارتباطات قوی با مشتریان برقرار می کنند و خدمات پس از فروش خوبی دارند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به پشتیبانی بعد از سفر، تور با شما در تماس خواهد بود و راهنمایی خواهد کرد.

در کل، توجه به این عوامل به شما کمک خواهد کرد تا توری با کیفیت برای سفر زیارتی به سوریه انتخاب کنید. همچنین، تحقیق و مشاوره با متخصصان سفر می‌تواند به شما در انتخاب بهتر کمک کند.

اقدامات لازم قبل از سفر به سوریه

اقدامات لازم قبل از سفر به سوریه

قبل از سفر به کشور سوریه با تور سوریه بهتر است شرایطی را از قبل بررسی کنید موارد زیر از جمله مواردی هستند که نیاز به بررسی دارند:

 • اگر شما قصد سفر با تور سوریه را دارید، در نظر داشته باشید که برخی از مناطق در سوریه هنوز تحت تأثیر جنگ و ناهنجاری‌های امنیتی قرار دارند و سفر به آنها غیرممکن است یا خطرناک محسوب می شود. بهتر است قبل از سفر، با سفارت یا سازمان حج و زیارت تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.
 • بررسی کنید که برای تور سوریه چه مدارکی لازم است. از جمله این مدارک می‌تواند ویزا، پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار، بیمه سفر و مدارک مربوطه باشد. همچنین، اطمینان حاصل کنید که این مدارک تاریخ اعتبار کافی برای سفر شما دارند. برای اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است با سفارت سوریه‌ یا شرکت‌های مجری تور سوریه در کشور خود تماس بگیرید.
 • همچنین به دلیل وجود تحریم‌های بین المللی علیه سوریه، امکانات بانکی و مالی نیز ممکن است محدود باشد. پیش از سفر، مطمئن شوید که ارز مورد نیازتان را تهیه کرده باشید.
 • در نهایت، بهتر است یک برنامه سفر دقیق تهیه کنید و با مواردی مانند محدودیت‌های ارزی، شرایط امنیتی، زبان محلی و فرهنگ سوریه آشنا شوید تا بتوانید سفری ایمن و لذت بخش داشته باشید.

انتخاب و رزرو هتل یا محل اقامتی که در طول سفر در آن اقامت خواهید داشت، مهم است:

 • بهتر است قبل از سفر، از قیمت‌ها، امکانات و محدودیت‌های هر هتل مطلع شوید و رزرو خود را انجام دهید.
 • قبل از سفر، بهتر است وضعیت بهداشتی کشور مقصد را بررسی کنید و از نیاز به واکسیناسیون‌های خاصی مطلع شوید. همچنین، مطمئن شوید که کلیه واکسیناسیون‌هایی که مورد نیاز را انجام داده‌اید.

در نهایت با بررسی این موارد می‌توانید سفری مطمئن و راحت به کشور سوریه داشته باشید.

اطلاع از تور سوریه

اطلاع از تور سوریه

یکی از جذاب‌ترین سفرهایی که برای مسلمانان اهمیت زیادی دارد سفر به سوریه می‌باشد. سفر زیارتی به سوریه تا چند سال گذشته امکان ‌پذیر نبوده و به تازگی امکان خروج از کشور و ورود به کشور سوریه فراهم شده است. به همین جهت در سال ۱۴۰۲ افراد زیادی علاقه‌مند هستند به واسطه تور سوریه برای زیارت حرم حضرت رقیه و حضرت زینب (ع) به کشور سوریه سفر کنند.

تور سوریه به صورت هوایی است یا زمینی؟

یکی از سوالات رایجی که بیشتر زائران و متقاضیان سفر به سوریه برایشان پیش می‌آید این است که،  تور سوریه به صورت زمینی است یا هوایی؟ در حال حاضر، تور سوریه به صورت هوایی با یک پرواز مستقیم انجام می‌شود.

چرا که تا به امروز به جهت مشکلات رایج از جمله هرج و مرج در خاک سوریه، هیچ برنامه‌ای برای تور سوریه زمینی‌ مطرح نشده است و تمامی تور‌های مسافرتی به مقصد سوریه، هوایی می‌‌باشند.


برنامه سفر تور سوریه

برنامه سفر تور سوریه

دمشق و زینبیه دو شهر سوریه هستند که دارای مکان‌های زیارتی چون حرم حضرت رقیه (ع) و حضرت زینب (ع) می‌باشند. شما پس از اینکه تهران را به مقصد دمشق ترک کنید وارد خاک دمشق خواهید شد.

صبح برای نماز به دمشق رفته و نماز صبح را در حرم ملکوتی حضرت رقیه (ع) خواهید خواند. پس از نماز به هتل برگشته و سپس برای زیارت به حرم حضرت زینب (ع) می‌روید. در طول زمان سفر خود حدوداً ۴ بار این روند تکرار خواهد شد. توجه داشته باشید در تور سوریه به بازار شام، مساجد تاریخی اموی و… نیز سری خواهید زد.


تور سوریه از سراسر کشور

اگر در شهرستان‌‍‌ها و شهر‌های کوچک هستید، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. چرا که از سراسر کشور می‌توانید از تور سوریه بهره‌مند شوید اما تنها کافی است خود را به مبدا اصلی یعنی فرودگاه امام خمینی برسانید. در حال حاضر تنها فرودگاهی که به صورت مستقیم به سمت سوریه پرواز می کند فرودگاه امام خمینی ، ترمینال سلام  می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پروازهای عتبات می‌توانید مقاله ترمینال سلام را مطالعه نمایید.

جهت ثبت نام در تور سوریه زمینی و هوایی می‌توانید با شماره تلفن‌های شرکت زیارتی علم سبز تماس بگیرید.

9 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *