مجری مستقیم تور کربلا

چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

ثبت نام تور کربلا ۱۴۰۱

تور مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

برای مشاهده تصاویر هتل‌های علم سبز اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :

پیش ثبت نام کاروان کربلا عید ۱۴۰۲

برای خاطره انگیز کردن لحظات خود می توانید ثبت نام تور کربلا نوروز ۱۴۰۱ را انجام دهید. شما هم می توانید مانند بسیاری از ایرانی ها برای استراحت و تفریح، سفر رفتن را امتحان کنید. شهر کربلا یکی از پر استقبال ترین مقصد ایرانی ها در تعطیلات به حساب می آید.

کربلا، این شهر مقدس می تواند به روح شما جلا بخشد. نزدیک شدن به خداوند متعال در تمام مراحل زندگی باید جزو مهم ترین کارها به حساب آید. عبادت کردن در طول عمر می تواند به نزدیکتر شدن به خدا کمک کند. شهر مقدس کربلا می تواند نزدیک شدن به خدا را برای شما به همراه داشته باشد. شهرهای زیارتی از جمله کربلای معلی نقش بسزایی در آرامش روح انسان دارند. از این رو اگر می خواهید روح خود و عزیزان را جلا دهید، بهتر است حتما ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ را انجام دهید.

با ثبت نام در تور کربلا  می توانید بیشتر به خدا نزدیک شوید. در کتاب آسمانی قرآن و همچنین در احادیث و روایات مختلف به جای مانده از امامان معصوم نیز چندین مرتبه به اهمیت شهر کربلا و نیز زیارت آن در روزهای مختلف سال اشاره شده است.

پس شما هم به جای آن که تفریحات تکراری انجام دهید، با ثبت نام تور هوایی کربلا یک مقصد زیارتی را تجربه کنید. کاروان های زیادی از مقصد تهران و تمام شهرهای اطراف آن به سمت کربلا راهی می شوند.

در صورتی که تا به حال به شهر کربلای معلی مشرف نشده اید، به شما پیشنهاد می کنیم سال ۱۴۰۱ را با تور زمینی کربلا به این شهر مقدس آغاز کنید.

برای راهنمایی و مشاوره از قیمت تور کربلا نوروز ۱۴۰۱ می توانید با شماره تلفن های مرکز زیارتی علم سبز تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت نام کاروان کربلا 1401
تهیه گذرنامه(پاسپورت) برای سفر زیارتی کربلا جزو اولین مراحل در ثبت نام می باشد.

مراحل ثبت نام کاروان کربلا ۱۴۰۱

ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ می تواند بهترین تجربه از سفر زیارتی را برای شما به همراه داشته باشد. هر کدام از سفرهای زیارتی و سیاحتی نیاز به مقدمات دارند. برای آن که بتوانید به همراه کاروان ها و تورهای زیارتی به کربلا مشرف شوید، باید چند مرحله مهم را پشت سر بگذارید.

انجام قدم به قدم مراحل ثبت نام در کربلا می تواند به شما آرامش بخشد. در نتیجه نگرانی برای زمان اعزام به کربلا، قیمت کاروان کربلا نوروز ۱۴۰۱ و همچنین شرایط اقامت در هتل نخواهید داشت.

ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ در چندین مرحله انجام می گیرد. به بیان دیگر زمانی که میخواهید با یکی از شرکت های زیارتی مثل علم سبز راهی شهر کربلا شوید، بایستی چند مرحله را به شکل دقیق انجام دهید.

تهیه گذرنامه(پاسپورت) برای سفر زیارتی کربلا جزو اولین مراحل در ثبت نام می باشد. در حقیقت شما باید برای خروج از کشور حتما گذرنامه معتبر داشته باشید. در بخش های بعدی به طور کامل شیوه اخذ گذرنامه را بررسی خواهیم کرد.

تهیه ویزا برای سفربه تور های کربلا زمانی ضروری خواهد بود که به تنهایی عزیمت کنید. اما زمانی که با کمک کاروان کربلا  علم سبز به سمت این شهر حرکت می کنید، دیگر لازم نیست برای تهیه ویزا شخصا به مراکز مربوطه مراجعه نمایید. زیرا مسئولان شرکت های زیارتی ویزای گروهی را برای زائران ثبت نام شده در کاروان ها تهیه می کنند. بدین ترتیب تنها کافی است مدارک هویتی و گذرنامه خود را به مسئولان و کارشناسان اینگونه مراکز تحویل دهید.

یکی از مهم ترین مراحل ثبت نام کربلا در سال ۱۴۰۱، انتخاب نوع تور است. کاروان کربلا زمینی، کاروان کربلا هوایی در علم سبز اجرا می شوند. شما می توانید با توجه به شرایط و نیز وضعیت مالی خود، یکی از این تورها را انتخاب نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تور کربلا ۱۴۰۱
مدارک هویتی: شناسنامه، کارت ملی عکس پرسنلی گذرنامه

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام تور کربلا ۱۴۰۱

در بخش قبل نیز اشاره نمودیم که تهیه مدارک اولین مرحله در ثبت نام کربلا به حساب می آید. مدارک مختلفی را باید برای انجام مراحل ثبت نام در تورهای کربلا به همراه داشته باشید.

از جمله مهم ترین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در تور کربلا رباط کریم می توان موارد زیر را نام برد:

  • مدارک هویتی: شناسنامه، کارت ملی
  • عکس پرسنلی
  • گذرنامه
مدارک هویتی
در واقع وجود شناسنامه و کارت ملی معتبر جزو پایه ای ترین مدرک ها برای تمام ایرانی ها محسوب می شوند.

مدارک هویتی

اصلی ترین مدرک برای انجام هر فعالیت اعم از ثبت نام کربلا ۱۴۰۱، مدارک هویتی است. در واقع وجود شناسنامه و کارت ملی معتبر جزو پایه ای ترین مدرک ها برای تمام ایرانی ها محسوب می شوند. زمانی که برای انجام کارهای ثبت نام در تور کربلا به شرکت زیارتی علم سبز مراجعه می نمایید، حتما باید تمام مدارک هویتی معتبر خود را همراه داشته باشید. عدم وجود این مدارک می تواند شما را با دردسرهای زیادی همراه نماید. توجه داشته باشید که حتما اصل این مدارک را به همراه ببرید.

عکس پرسنلی
بهتر است حتما یک الی دو قطعه عکس پرسنلی خود را برای انجام ثبت نام کربلا به همراه خود داشته باشید.

عکس پرسنلی

وجود عکس پرسنلی برای انجام کارهای تهیه ویزا و دیگر هماهنگی ها در شرکت های زیارتی جزو واجبات است. بهتر است حتما یک الی دو قطعه عکس پرسنلی خود را برای انجام ثبت نام کربلا به همراه خود داشته باشید.

گذرنامه
گذرنامه ها مدت اعتبار محدودی دارند. از این رو اگر گذرنامه دارید، باید توجه ویژه ای به معتبر بودن آن داشته باشید.

گذرنامه

زمانی که قصد دارید در تور کربلا ۱۴۰۱ ثبت نام نمایید، بایستی حتما گذرنامه معتبر داشته باشید. گذرنامه ها مدت اعتبار محدودی دارند. از این رو اگر گذرنامه دارید، باید توجه ویژه ای به معتبر بودن آن داشته باشید.

تهیه گذرنامه برای آن گروه از افرادی که برای اولین بار قصد سفر به کربلا را دارند، مهم ترین موضوع محسوب می شود. یعنی بایستی مدتی قبل از نهایی کردن ثبت نام در کاروان کربلا ۱۴۰۱، نسبت به تهیه گذرنامه اقدام نموده باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نحوه ی ثبت نام و پیش ثبت نام تور کربلا هوایی نوروز ۱۴۰۱ با کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز ارتباط بگیرید.

اخذ گذرنامه با چه مدارکی امکان پذیر است؟
مدارکی مثل اصل کارت ملی، اصل شناسنامه و همچنین عکس مخصوص پاسپورت، برای اخذ گذرنامه باید وجود داشته باشند.

اخذ گذرنامه با چه مدارکی امکان پذیر است؟

آیا می دانید اخذ گذرنامه چه مراحلی دارد؟ برای تهیه گذرنامه معتبر باید به کدام مرکز اداری مراجعه کرد؟ چه مدارکی برای دریافت گذرنامه مورد نیاز است؟

اگر شما هم عازم شهر کربلا هستید و هنوز هم گذرنامه معتبر تهیه نکرده اید، حتما این بخش را به طور دقیق مطالعه نمایید. در این بخش از مقاله به طور کامل به بررسی مرحله اخذ گذرنامه، مدارک مورد نیاز در این فرآیند، محل انجام خدمات گذرنامه و همچنین هزینه های مربوط به آن را بررسی خواهیم نمود.

 مدارکی مثل اصل کارت ملی، اصل شناسنامه و همچنین عکس مخصوص پاسپورت، برای اخذ گذرنامه باید وجود داشته باشند. در ضمن برای خانم ها اجازه کتبی همسر و برای آقایان نیز کارت پایان خدمات هم باید در کنار مدارک هویتی ارائه گردند.

مراکز مختلفی برای انجام خدمات ارائه گذرنامه وجود دارند. یکی از مهم ترین مراکزی که در این مورد می تواند به شما کمک کند، موسسه های پلیس+۱۰ هستند. اینگونه مراکز در روزهای مختلف هفته به ارائه خدمات می پردازند.

در بیشتر موارد یک هفته پس از ارائه مدارک، گذرنامه به آدرس شما ارسال خواهد شد. بعد از آماده شدن پاسپورت، امکان ثبت نام در تورهای زمینی و هوایی کربلا برای شما وجود خواهد داشت.

تهیه ویزا به چه مدارکی نیاز دارد؟
فقط کافی است تا مدارک هویتی مثل شناسنامه و کارت ملی خود را در اختیار مسئولان شرکت های زیارتی قرار دهید.

تهیه ویزا به چه مدارکی نیاز دارد؟

در صورتی که با کاروان کربلا علم سبز به سمت شهر مقدس کربلا حرکت کنید، دیگر نیاز به تهیه ویزا نخواهید داشت. به بیان دیگر ویزای گروهی برای کاروان های اعزامی به شهر کربلا صادر می گردد. شرکت های مجری این کاروان ها مسئولیت تهیه این نوع از ویزاها را بر عهده دارند.

بدین ترتیب فقط کافی است تا مدارک هویتی مثل شناسنامه و کارت ملی خود را در اختیار مسئولان شرکت های زیارتی قرار دهید. تا آن ها اقدامات لازم برای اخذ ویزای گروهی را انجام دهند.

ثبت نام کاروان کربلا با قیمت مناسب
شرکت زیارتی علم سبز با تجربه ی فراوان در اجرای انواع تورهای گردشگری، زیارتی و سیاحتی می تواند علاوه بر بهترین خدمات، تور کربلا را با هزینه مناسبی اجرا نماید.

ثبت نام کاروان کربلا ۱۴۰۱ با قیمت مناسب

برای آن که بتوانید ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ را با هزینه مناسب انجام دهید، باید به نوع خدمات ارائه شده در کاروان، خصوصیات شرکت زیارتی و همچنین سابقه و تجربه آن مرکز توجه ویژه ای داشته باشید. در حقیقت عوامل متعددی می توانند در قیمت نهایی تور کربلا پرند تاثیر بگذارند.افزایش شرکت های مجری کاروان های کربلا و برگزار کننده های تور کربلا باعث شده تا افراد برای ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ با سردرگمی مواجه گردند. برخی از شرکت ها تنها به فکر سودجویی خود هستند. اما شرکت زیارتی علم سبز با تجربه ی فراوان در اجرای انواع تورهای گردشگری، زیارتی و سیاحتی می تواند علاوه بر بهترین خدمات، تور کربلا را با هزینه مناسبی اجرا نماید. برای مشاهده برنامه تور کربلا تهران کافی است اینجا را کلیک کنید.

موقعیت جغرافیایی کربلا
شهر کربلا از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب غربی شهر تاریخی بابل و همچنین رود فرات قرار گرفته است. در ضمن از نظر جغرافیایی با شهر مقدس نجف نیز حدود ۸۰ کیلومتر فاصله دارد.

موقعیت جغرافیایی کربلا+ وضعیت آب و هوایی

شهر کربلا که مرقد مطهر امام حسین (ع) و حضرت عباس(ع) را در دل خود جای داده ، در بخش جنوبی کشور عراق واقع شده است. این شهر مقدس یکی از پر رفت و آمدترین شهرهای عراق محسوب می شود. قرار گرفتن مرقد امامان مطهر در این شهر باعث شده تا هر ساله جمعیت زیادی به این موقعیت جغرافیایی روانه شوند.

شهر کربلا از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب غربی شهر تاریخی بابل و همچنین رود فرات قرار گرفته است. در ضمن از نظر جغرافیایی با شهر مقدس نجف نیز حدود ۸۰ کیلومتر فاصله دارد. زمانی که ثبت نام تور کربلا اسلامشهر را انجام می دهید، به همراه دیگر اعضای کاروان به شهر نجف، سامرا و کاظمین نیز سفر خواهید کرد.

وضعیت آب و هوایی شهر کربلا نیز به صورت کلی گرم و خشک می باشد. در حقیقت هنگام ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ بایستی به شرایط آب و هوایی این منطقه نیز توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا در صورت عدم تطابق با وضعیت آب و هوایی این منطقه، دچار مشکلات جدی خواهید شد. میانگین دمای هوا در این شهر حتی در فصل زمستان نیز بیش از ۱۴ درجه سانتیگراد است.

بدین ترتیب در ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ نباید تنها به هزینه سفر یا اقامتگاه توجه کنید. بلکه باید به آب و هوا منطقه ی کربلا و اطراف آن نیز توجه ویژه ای داشته باشید تا سفر شما به بهترین نحو ممکن انجام گیرد.

سفر زیارتی به کربلا و جذابیت آن
ذابیت های معنوی مکان هایی همچون تل زینبیه، قتلگاه امام حسین(ع) و همچنین حرم امام علی(ع) را می توان با ثبت نام در تور کربلا ۱۴۰۱ و شرکت در کاروان ها مشاهده کرد.

سفر زیارتی کربلا و جذابیت های آن

ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ می تواند به شما کمک کند تا در یکی از مقدس ترین مکان های دنیا قدم بگذارید. در واقع ثبت نام و حضور یافتن در تور کربلا کرج می تواند برای شما اجر معنوی و دنیوی بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

حس معنوی موجود در بین الحرمین را با هیچ کدام از حرم های مطهر امامان معصوم(ع) نمی توان مقایسه کرد. افراد زیادی هستند که سالانه تنها برای آرامش روحی خود و نیز نزدیک تر شدن به خداوند متعال به کربلا سفر می کنند.

از مهم ترین جذابیت های سفر به کربلا همین حس و حال خوب را می توان نام برد. جذابیت های معنوی مکان هایی همچون تل زینبیه، قتلگاه امام حسین(ع) و همچنین حرم امام علی(ع) را می توان با ثبت نام در تور کربلا ۱۴۰۱ و شرکت در کاروان ها مشاهده کرد.

روش های مختلف ثبت نام کربلا 1401
ثبت نام به صورت حضوری و  آنلاین

روش های مختلف ثبت نام کربلا ۱۴۰۱

ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ از مهم ترین مسائلی است که این روزها مردم با آن مواجه هستند. افراد زیادی علاقه دارند که به کربلا سفر کنند. به همین منظور هم شرکت های معتبر زیارتی و سیاحتی تلاش نموده اند تا برای رفاه حال زائران، شیوه های مختلفی برای ثبت نام در کاروان های کربلا در نظر بگیرند.

در صورتی که قصد شرکت در کاروان های کربلا در سال ۱۴۰۱ را دارید، بهتر است همین حالا شرکت زیارتی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در ضمن حتما ثبت نام خود را نهایی کنید. تا از کاروان جا نمانید.

دو روش مهم برای ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ وجود دارد:

  • حضوری
  •  آنلاین
ثبت نام حضوری و آنلاین
می توانید بدون نیاز به حضور در شرکت علم سبز، از طریق سایت این شرکت و همچنین شبکه های اجتماعی نسبت به ثبت نام در کاروان های کربلا ۱۴۰۱ اقدام نمایید.

ثبت نام حضوری

شما می توانید ثبت نام کربلا ۱۴۰۱ را به صورت حضوری انجام دهید. بدین منظور باید به آدرس شرکت زیارتی alamesabz مراجعه نمایید.

ثبت نام آنلاین

در صورتی که مراجعه ی حضوری برای شما به دلایل مختلف مقدور نیست، می توانید از شیوه ثبت آنلاین استفاده کنید. یعنی می توانید بدون نیاز به حضور در شرکت علم سبز، از طریق سایت این شرکت و همچنین شبکه های اجتماعی نسبت به ثبت نام در کاروان های کربلا ۱۴۰۱ اقدام نمایید. با این وجود دیگر بهانه ای برای جا ماندن از قافله ی عاشقان کربلا برای شما باقی نخواهد ماند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شيما

ضمن عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم تخفیف با ارائه کارت ایثارگری در سفر کربلا اعمال می شود؟
با تشکر