تور کربلا اقساطی ۱۴۰۱

🟢🔴 اطلاعیه مهم علم سبز 🔴🟢

✔️ اعزام تور های هوایی و زمینی کربلا از تهران می‌باشد.

جهت دانلود قرارداد تور کربلا و دریافت لیست شبکه های اجتماعی لطفا کلمه علم سبز را به شماره 10008590 پیامک کنید.

4.650.000

17.490.000

12.650.000

14.290.000

12.550.000

14.290.000

12.650.000

14.290.000

6.050.000

14.290.000

14.290.000

14.290.000

14.480.000

14.930.000

14.930.000

15.460.000

23.480.000

23.480.000

15.470.000

15.470.000

15.470.000

15.470.000

15.970.000

 • نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

در صورت جا ندادن هتل‌های موردنظر، هتل مشابه جایگزین میگردد. برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

✅ برای بررسی هتل راهب نجف و هتل هالیدی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :

خرید تور کربلا اقساطی با بهترین شرایط

 مردم کشور ایران علاقه فراوانی را به مسافرت دارند و بخش عظیمی از تفریحات سالانه خود را به مسافرت‌ها و بخصوص سفرهای زیارتی اختصاص می‌دهند. چرا که مردم کشور ایران علاقه ویژه‌ای را به ائمه دارند و احترام خاصی را برای آن‌ها قائل هستند. اما تمامی مسافرت ایرانیان به درون کشور محدود نمی‌شود. نیاز است که بدانید، بخش عمده‌ای از مردم کشورمان برای زیارت امامان شیعیان مانند امام حسین(ع)، به شهر کربلا عراق سفر می‌کنند. کربلا به عنوان یکی از مقاصد پرطرفدار در میان مردم جهان شناخته شده که سالانه بخش عظیمی از مردم جهان به آن سفر می‌کنند. توجه داشته باشید که بخش بزرگی از مسافران کربلا، مردم کشور ایران هستند که با استفاده از روش‌های مختلف، به سفر زیارتی می‌پردازند. یکی از این روش ها تهیه تور کربلا اقساطی می‌باشد.

در سال های گذشته، مراکز توریستی بسیار زیادی در سراسر کشور ایران احداث شده‌اند تا شرایط لازم را برای خرید تور کربلا اقساطی مهیا سازند. این مراکز در تلاش هستند تا با به کارگیری تمامی ظرفیت های خود، سفر مطلوبی را برای شما و سایر مسافران فراهم سازند. اما در این بین، برخی از مراکز به دلیل داشتن سابقه بیشتر در این زمینه، محبوبیت بیشتری را در میان مردم کسب کرده‌اند. به همین دلیل نیز مردم کشور ایران باید با بررسی مجموعه های توریستی مختلف و شرکت های زیارتی معتبر نسبت به انتخاب مجموعه موردنظر خود اقدام نمایند.

تور کربلا اقساطی ۱۴۰۱ هوایی و زمینی

با ایجاد امنیت لازم در شهر کربلا عراق، مردم کشور ایران نیز دیگر مشکلی را برای سفر به این شهر ندارند. بنابراین کشور ایران شرایط لازم را برای مسافرت های هوایی به کربلا نیز فراهم کرده است. البته نیاز است که بدانید، تنها برخی از مجموعه های معتبر و شناخته شده، توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند. در سال‌های گذشته تعداد شرکت های زیارتی ارائه دهنده تور کربلا اقساطی ۱۴۰۱ زمینی نیز افزایش یافته است. این مسئله بدین معناست که شما می‌توانید علاوه بر مسافرت هوایی خود به کربلا، به صورت زمینی نیز به شهر کربلا سفر کنید.

نیاز است که بدانید، تور کربلا قسطی از طریق دو روش زمینی و هوایی برگزار شده و برخی از شرکت های زیارتی همچون علم سبز قابلیت اجرای این دو روش را دارند. این موضوع بدین معنا بوده که تنها چندین مجموعه معتبر، شرایط فروش قسطی تور کربلا را برای شما عزیزان فراهم کرده‌اند. توجه داشته باشید که تبلیغات‌ زیادی در زمینه فروش تور کربلا اقساطی شده است. اما اکثریت تبلیغات‌ تقلبی هستند و با هدف سودجویی به مردم ارائه می‌شوند. بنابراین با داشتن اطلاعات کافی می‌توان سفر بهتری را با قیمت مناسب‌تر تجربه کرد.

شرایط تور کربلا قسطی

یکی از مسائلی که قبل از سفر خود به کربلا باید با آن آشنا شوید، شرایط تور کربلا اقساطی می‌باشد. چرا که مراکز ارائه دهنده تور کربلا، شرایط متفاوتی را در نظر گرفته‌اند. به همین منظور نیز باید در ابتدا با شرایط این مراکز آشنایی پیدا کنید. برای مثال: شرایط پرداخت هزینه های اقساط تور کربلا یکی از این موارد بوده که باید از قبل مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین تعداد روز های سفر شما و خدمات ارائه شده به شما در شهر کربلا، جزو شرایط این تور محسوب خواهند شد. توجه داشته باشید که شما با داشتن آگاهی لازم از تور کربلا اقساطی موردنظر خود، می‌توانید سفر بهتری را تجربه کنید.

خدمات تور کربلا اقساطی

به طور کلی خدمات تور کربلا هر مجموعه با سایر مجموعه‌ها تفاوت زیادی را دارد. چرا که برخی از مراکز علاقه دارند تا خدمات بیشتری را به مسافران خود ارائه دهند که این مسئله سبب افزایش قیمت تور خواهد شد. در جبهه مقابل نیز برخی از مراکز در تلاش هستند تا با پرداخت کمترین هزینه‌ها، بهترین شرایط را برای سفر شما ایجاد نمایند. در کربلا هتل‌های مجلل و فوق العاده‌ای وجود دارند که هزینه‌های سنگینی را شامل می‌شوند. همچنین هتل‌های ساده تری در این شهر وجود دارند که با پرداخت هزینه کمتر می‌توان چندین شب در آن ها اقامت داشت. هزینه های متفرقه دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند در کیفیت سفر شما تاثیر مستقیمی داشته باشند.

خرید تور کربلا اقساطی با ارزان ترین قیمت

علم سبز در سال های اخیر با هدف برگزاری کاروان کربلا اقساطی زمینی و هوایی، در تلاش بوده تا سفر بی‌نظیری را برای تمامی مردم فراهم سازد. شما نیز می‌توانید با اطمینان به ما به راحتی نسبت به خرید تور کربلا اقساطی ۱۴۰۲ خود اقدام نمایید. کارشناسان مرکز ما در تلاش هستند تا با استفاده از تمامی ظرفیت های مجموعه، بهترین شرایط را برای سفر شما ارائه دهند. شما نیز می‌توانید با تکیه بر اعتبار شرکت زیارتی علم سبز از طریق شماره های  ۰۲۱۵۶۴۲۱۹۲۲ یا ۰۹۱۲۷۶۵۲۳۹۱  با ما در تماس باشید و به راحتی نسبت به خرید تور کربلا خود اقدام کنید.

توجه داشته باشید که هزینه‌های تعیین شده برای برگزاری تور کربلا از سوی شرکت زیارتی علم سبز بسیار مناسب می‌باشد. چرا که ما در تلاش هستیم تا در شرایط نامطلوب اقتصادی، تاثیر مستقیمی را در اجرای بهتر تور کربلا داشته باشیم. بنابراین شما می‌توانید حتی با پرداخت هزینه‌ی کم، از سفر فوق العاده‌ای بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که شما باید با بررسی کامل یک مجموعه نسبت به خرید تور کربلا اقساطی خود اقدام کنید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا حتما قبل از خرید خود به بررسی اعتبار آن مجموعه یا شرکت بپردازید.

3 پاسخ

  1. سلام ممنون
   با توجه به اینکه قیمت دلار ثابت نیست و تمام خدمات در عراق با دلار می باشد ، شرایط اقساط فقط در زمان های خاص و با تشخیص شرکت علم سبز برای تورهای کربلا انجام می شود.
   جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت علم سبز تماس بگیرید.
   ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *