ایران تسلیت شهادت رئیس جمهور محترم و مغتنم تسلیت باد. 

ویژه زائر اولی‌های علم سبز علم سبز علم سبز

امروز سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

تخفیف

ویژه زائر اولی‌های  علم‌ سبز علم‌ سبز علم‌ سبز

امروز سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

بهترین هتل های ارزان در کربلا

قیمت هتل کربلا از هزینه های خیلی کم تا میلیونی می باشد. هر چقدر بیشتر هزینه کنید، می‌توانید در هتل گران تر صاحب اتاق شوید. اما اگر برای زیارت به کربلا می روید، بهتر است هتل های ارزان را انتخاب کنید. تا بتوانید سرمایه خود را برای حضور در مکان های زیارتی کربلا و خرید سوغاتی خرج نمایید.

اما برای آن که بتوانید هتل های ارزان موجود در کربلا را پیدا کنید، باید پیش از سفر راجع به آن تحقیق نمایید ، یکی از بهترین هتل های عراق هتل اسباط کربلا می باشد که این هتل 4 ستاره خدمات درجه الف در اختیار زائرین گرامی قرار می دهد.

تعداد هتل ها و اقامتگاه های کربلا در چندین سال اخیر روند صعودی داشته است. هر کدام از این هتل ها شرایط و قیمت رزرو متفاوتی دارند.

در بین انبوه هتل ها، قصد داریم باکیفیت ترین آن ها که هزینه رزرو پایین دارند را معرفی کنیم.

هتل الاماره، اقامتگاه ارزان کربلا با فاصله کم از حرم

هتل-الاماره،-اقامتگاه-ارزان-کربلا-با-فاصله-کم-از-حرم1
هتل الاماره

این هتل ۷ طبقه با ظرفیت ۱۵۰ نفر می تواند پذیرای زائران باشد. زمانی که در این هتل اقامت می کنید، حتی شب هم می توانید به زیارت بروید. زیرا کمتر از ۵ دقیقه با بین الحرمین فاصله دارد.

اگر قیمت هتل کربلا و امکانات آن برای شما اهمیت دارد، توصیه می کنیم هتل الاماره را انتخاب نمایید. این هتل با امکانات شگفت انگیز رفاهی و خدماتی، می تواند سفر کربلا را به خوش ترین خاطره برای شما تبدیل کند. از تاکسی های مخصوص فرودگاه و خدمات نظافتی درجه یک این هتل گرفته تا غذاهای ایرانی آن را در هیچ کدام از مراکز اقامتی کربلا پیدا نخواهید کرد.

در هتل الاماره به امنیت زائران در صورت بروز حوادث نیز توجه ویژه ای شده است. وجود سیستم مرغوب برای اطفا حریق تایید کننده ی این ادعا می باشد.

هتل لارسا؛ هتل سه ستاره ی فول امکانات

هتل لارسا 3 ستاره در کربلا

کسانی که حتی یک مرتبه به کربلا سفر کرده باشند، نام هتل لارسا را شنیده اند. این هتل ۳ ستاره توانسته در خدمات رسانی و فراهم نمودن امکانات در صدر قرار گیرد. بنابراین اگر توانایی پرداخت هزینه رزرو هتل های لوکس را ندارید، به هتل لارسا بروید.

این هتل در هر سال پذیرای تعداد زیادی از زائران امام سوم شیعیان(ع) می باشد. فاصله ۸ دقیقه ای با حرم مطهر نیز یکی دیگر از مزیت های هتل لارسا محسوب می‌شود.

هتل سباح الصیاحی؛ اقتصادی ترین انتخاب زائران کربلا

هتل سباح الصیاحی

اگر به دنبال ستاره های هتل و پرستیژ هتل محل اقامت خود نیستید، می توانید به هتل سباح الصیاحی بروید. این هتل شاید در وهله ی اول به دلیل نداشتن ستاره! یک اقامتگاه نامناسب به نظر برسد. اما در این هتل هزینه ی بسیار اندکی برای هر شب اقامت از مسافران اخذ می شود. همچنین از نظر نظافت نیز وضعیت بسیار مناسبی دارد. پس می تواند برای چند شب بهترین اقامتگاه برای زائران باشد.

بهترین هتل های کربلا نزدیک حرم

قیمت هتل کربلا با فاصله آن از حرم رابطه عکس دارد. یعنی هر چه هتل به حرم نزدیک تر باشد، هزینه رزرو آن بالاتر خواهد بود. در واقع نزدیک بودن هتل به حرم یکی از اصلی ترین معیارها برای راحتی مردم به حساب می آيد.

از باکیفیت ترین هتل های نزدیک به حرم که قیمت رزرو مناسبی دارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

هتل عطا الحسین که فقط ۱۵ دقیقه با حرم فاصله دارد، می تواند بهترین انتخاب برای مسافران کربلا باشد. این هتل علاوه بر آن که خدمات ارزنده ای برای زائران فراهم می نماید، ظاهر جذابی هم دارد.

هتل کریستال با آن که ظاهر لوکس ندارد، همیشه به عنوان یکی از بهترین هتل های کربلا شناخته می شود. زیرا از لحاظ امکانات در شرایط مطلوبی قرار دارد.

بهترین قیمت هتل در کربلا و نجف

بهترین قیمت هتل در کربلا و نجف
بهترین قیمت هتل در کربلا و نجف

هتل های کربلا و نجف با قیمت های متنوعی خدمات می دهند. بهترین قیمت هتل کربلا و نجف را فقط از طریق شرکت های زیارتی می توانید پیدا کنید.

بهترین قیمت هتل های کربلا با توجه به نوع خدمات، میزان فاصله تا حرم و بازار، وضعیت تغذیه و ترانسفر فرودگاهی تعیین می گردد.

برای آن که بتوانید بهترین قیمت هتل در کربلا را بیابید، لازم است حتما شرایط مالی خود را مد نظر قرار دهید.

در ضمن از کسانی که چندین بار به کربلا سفر کرده اند و تجربه بالایی دارند، حتما مشورت بگیرید.

هتل های درجه الف کربلا

هتل های درجه الف در کربلا

اگر به دنبال دریافت باکیفیت ترین خدمات در لوکس ترین امکانات کربلا هستید، هتل های درجه الف را انتخاب کنید. این هتل ها هزینه رزرو بالاتری در مقایسه با هتل های معمولی دارند.

مهم ترین هتل های درجه الف کربلا عبارتند از:

هتل یاسمین

هتل یاسمین

هتل یاسمین یکی از پر استقبال ترین هتل های کربلا بین ایرانیان محسوب می شود. کاروان های برتر از جمله علم سبز چندین مرتبه در سال مهمان این هتل هستند. کیفیت بالا، ظرفیت زیاد مسافر، فاصله ۵ دقیقه ای تا گنبد طلای امام حسین(ع) و سیستم های تهویه مناسب در اتاق ها جزو مهم ترین ویژگی های این هتل به حساب می آید.

هتل برج الریاحین

هتل الریاحین

نزدیکی به بازار، فاصله ی نزدیک تا حرم مطهر، فول امکانات در اتاق ها، فراهم نمودن سرویس های حمل و نقل بار مسافر و غذاهای درجه یک، برجسته ترین خصوصیات برج الریاحین محسوب می شوند.

هتل بارون

هتل بارون

کمتر  کسی وجود دارد که تا به حال آوازه ی هتل پر ستاره! بارون را نشنیده باشد. قیمت هتل کربلا در صورت ۵ ستاره بودن بالاتر از دیگر هتل ها است. از این رو هتل بارون جزو گران ترین هتل ها می باشد.

این هتل هر نوع امکانات پزشکی، بهداشتی، رفاهی، سرگرمی و نظافتی که نیاز داشته باشید را به طرز دقیق فراهم می کند.

رزرو بهترین هتل در کربلا

راهنمای انتخاب بهترین هتل کربلا
راهنمای انتخاب بهترین هتل کربلا

برای آن که بتوانید بهترین هتل کربلا را برای اقامت رزرو کنید، باید چندین پارامتر را مد نظر دهید:

در اولین وهله به شرایط خود و اعضای خانواده توجه نمایید. یعنی اگر توان مالی بالایی ندارید، به سراغ هتل های پنج ستاره کربلا نروید. یا اگر فرزند کوچک و سالمند همراه خود دارید، باید به مناسب بودن شرایط توجه کنید.

وهله ی دوم بررسی ویژگی ها و امکانات هتل می باشد. طبق شرایط خود چندین هتل کربلا را انتخاب نمایید. سپس امکانات آن ها را با هم مقایسه کنید. طبق وضعیت خود مناسب ترین هتل را برگزینید.

قیمت هتل کربلا می تواند جزو مهم ترین ملاک ها در کنار بررسی ویژگی ها و امکانات هتل است. یعنی شما باید میزان هزینه رزرو هتل را با امکانات آن تطبیق دهید.در آخر  جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشورت از شرکت  زیارتی علم سبز برای اقامت در کربلا با ما تماس بگیرید.

قیمت هتل کربلا نزدیک حرم

قیمت هتل کربلا نزدیک حرم

قیمت هتل کربلا در تخمین هزینه های تور کربلا اثرگذار است. مهم ترین هزینه ها هنگام ثبت نام در کاروان کربلا 1402، مربوط به محل اقامت می‌باشد. چون تمام خدمات رفاهی از جمله محل استراحت، غذا، اینترنت، تلفن و سیستم های تهویه با توجه به نوع هتل تعیین می‌گردند.

هر چه خدمات تنوع و کیفیت بالاتری داشته باشند، طبیعتا قیمت هتل کربلا هم بیشتر می‌شود. در گذشته نیاز بود تا افراد به صورت شخصی برای رزرو هتل اقدام کنند. اما حالا با شرکت در کاروان های گروهی دیگر نیاز به این کار نیست. چون شرکت های زیارتی وظیفه رزرو تمام خدمات در کربلا و نجف را به عهده می‌گیرند.

بهترین قیمت هتل کربلا اربعین

بهترین قیمت هتل کربلا اربعین

از قیمت های نجومی برخی هتل های کربلا نگران شده اید؟ نمی‌دانید در سفر به کربلا کدام هتل را انتخاب کنید؟ قیمت هتل کربلا به یک دغدغه بزرگ برای شما تبدیل شده؟

اگر هنوز هم نگران رزرو کردن هتل کربلا هستید، کافی است با شماره تلفن های شرکت زیارتی علم سبز تماس حاصل کنید. چون این شرکت زیارتی با هتل های کربلا و نجف آشنایی کافی دارد و می‌تواند در زمینه انتخاب بهترین هتل به شما کمک کند. این شرکت برای راحتی زائران، بلیط تور کربلا را عرضه می‌نماید. با پرداخت هزینه تور، دیگر احتیاجی به پرداخت هزینه جداگانه برای اقامت در هتل نیست.

هتل المیزان

هتل المیزان

هتل المیزان جزو معروف ترین هتل های موجود در کربلا است. فاصله کم این هتل با حرم مطهر امام حسین(ع) باعث شده رضایت زائران و مسافران کربلا را به خود جلب کند. همچنین غذای باکیفیت، وای فای رایگان و اتاق های تمیز و بهداشتی هم در افزایش استقبال مردم از این هتل نقش زیادی داشته است.

شرکت زیارتی علم سبز معمولا زائران کربلا را در  هتل روح الورد و هتل الدیوان اسکان می‌دهد. این دو هتل که جزو هتل های پرستاره کربلا محسوب می‌شوند، می‌توانند در به جای ماندن خاطره خوب از سفر به دیار عشق نقش بسزایی داشته باشند. هر دو این هتل ها با غذای ایرانی از زائران پذیرایی می‌کنند. پس دیگر جای نگرانی از بابت کیفیت اتاق های محل اقامت و حتی تغذیه مناسب در سفر به کربلا نداشته باشید.

رزرو هتل نجف

رزرو هتل نجف

با ثبت نام در تور کربلا 1402 می‌توانید هتل را هم رزرو کنید. در اغلب تورهای کربلا که در شرکت علم سبز اجرا می‌شود، از شهر نجف هم بازدید به عمل می‌آید. در واقع زائران معمولا حداقل دو روز از طول مدت سفر را در نجف اشرف می‌گذرانند.

بنابراین نیاز است شرکت های زیارتی در شهر نجف هم هتل های باکیفیت را رزرو کنند.

هتل مقام نجف؛ اقامتگاه اعضای کاروان کربلا علم سبز

هتل مقام نجف

این هتل مقام نجف با فاصله بسیار کم از حرم حضرت علی(ع) در 5 طبقه ی مجزا به زائران خدمات رسانی می‌کند. هتل مقام نجف با 119 اتاق مجهز به تلویزیون، وای فای، کمد لباس، سیستم گرمایش و سرمایش مطلوب پذیرای زائران از تمام کشورهای اسلامی است.

در اغلب تورهای کربلا که توسط شرکت زیارتی علم سبز اجرا می‌شود، هتل مقام یکی از مهم ترین محل های اقامت زائران در شهر نجف می‌باشد.

قیمت هتل کربلا و نجف هم بر اساس ویژگی خدمات ارائه شده تعیین می‌شود. آشنایی با امکانات موجود در هتل های کربلا باعث می‌شود راحت تر راجع به مناسب بودن قیمت آن ها نظر دهید.

تور مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

برای مشاهده تصاویر هتل‌های علم سبز اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
shima

che hotel haye dar hale hazer majmoe alamez sabz tor mibarad?

najila

سلام هتل هایی که داخل سایت و اینستاگرامتون دیدم واقعا خوب بودند
اگر هتل درجه الف دیگری هم ببرید غذاها ایرانی هستن؟؟

محمد امین

سلام برای رزرو هتل لارسا باید چیکار کنم