رزرو هتل قصرالدر کربلا

رزرو هتل قصرالدرکربلا با ارزانترین قیمت

رزرو هتل قصرالدر کربلا با ارزانترین قیمت

رزرو هتل قصرالدرکربلا با ارزانترین قیمت

در این مقاله قصد داریم تا در مورد هتل قصر الدر کربلا، اطلاعات مفیدی به شما مخاطبان و زائران عزیز ارائه دهیم. در همین ابتدای مقاله به شما “زیارت قبول” خواهیم گفت. چرا که عازم یک سفر بهشتی هستید. امیدواریم که در این زیارت از طرف ما هم، نایب الزیاره باشید. احتمالا با خود فکر می‌کنید که ما این موضوع را از کجا دانستیم. کار چندان دشواری نیست، همین که شما در حال مطالعه این مقاله هستید پس، سرنخِ بسیار روشن از سفری است که در پیش رو دارید.

مهمترین موضوعی که همیشه، افراد عازم سفر را مشغول می‌کند، محل اقامت آنها می‌باشد. به منبع معتبری رجوع کرده‌اید. معرفی یک هتل خوب در کربلا هدفی است که در این مقاله دنبال می‌شود. ما در این مقاله اطلاعاتی در مورد هتل قصر الدر کربلا و هتل یاسمین کربلا، قیمت این هتل، غذاهای موجود در رستوران و امکانات رفاهی این هتل را به همراه تصاویر هتل قصر الدر کربلا به اطلاع شما خواهیم رساند.

بهترین هتل کربلا کدام است؟

بهترین هتل کربلا کدام است

زائران همیشه این دغدغه را دارند که هتل خوب در کربلا کدام هتل است؟ البته این نگرانی‌ها کاملا به جا و حق می‌باشد. چرا که، انسان یک موجود محتاط است و تا زمانی که اطلاع و آگاهی کاملی از ناشناخته‌ها نداشته باشد همیشه سردرگم و پر استرس خواهد بود. اگر اطلاعات دقیق به همراه تصاویر هتل مشاهده شود تا حدود بسیار زیادی از نگرانی افراد کاسته خواهد شد. احتمالا شما نیز این دغدغه را دارید که چطور می‌توان یک هتل با کیفیت به همراه تمام امکانات پیدا کرد که بتواند نیازهای شما را برآورده کند.

 بهتر است نگران نباشید، ما با همین آگاهی اینجا هستیم تا در مورد بهترین هتل در کربلا صحبت کرده و توضیحاتی درباره این هتل به شما عزیزان ارائه دهیم. در این حالت شما نیز با دانش و آگاهی تمام اقدام به انتخاب هتل مورد علاقه خود خواهید کرد. به نظر می‌رسد با وجود امکانات مختلف خدماتی و رفاهی، هتل قصر الدور کربلا یکی از بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های موجود در کربلا باشد.

آیا امکاناتِ هتل قصر الدر کربلا پاسخگوی نیازهای ما خواهد بود؟

امکانات هتل قصرالدر کربلا

یک نکته مهم دیگر در کنار وجود امکانات در یک هتل، نزدیکی آن به مکان و حرم زیارتی می‌باشد. تنها در این صورت است که زائران، خاطره خوشی از سفر داشته و از بابت رفت و آمد اذیت نخواهند شد. با این توصیف با افتخار می‌توان گفت؛  هتل قصرالدر کربلا یکی از نزدیک‌ترین هتل‌ها به حرم امامان معصوم است که باعث شده محبوبیت بالایی در بین زائران داشته باشد.

موقعیت مکانی هتل قصرالدور کربلا بسیار مناسب و مطلوب می‌باشد. فاصله هتل تا حرم حضرت عباس، کمتر از ۱۲۰۰ متر است.

 این میزان مسافت، کمتر از ۱۰ دقیقه می‌باشد. با این مسافت می‌توان گفت؛ زائران موجود در هتل در همسایگی حرم امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) خواهند بود و چه سعادتی بالاتر از این که در داخل هتل هم می‌توانید زیارت خود را در ساعت مختلفی از شبانه روز و به طور مداوم ادامه دهید.

هتل قصر الدر کربلا واقع در باب بغداد در فاصله‌ی ۱۲۰۰متری بین الحرمین می‌باشد، یعنی در کمتر از ۱۰دقیقه به حرم امام حسین و حضرت عباس دسترسی دارید.

حال که به میزان نزدیکی هتل قصر الدور کربلا به بین الحرمین پی بردید، در مورد امکانات رفاهی هتل قصر الدر کربلا صحبت خواهیم کرد.

امکانات رفاهی هتل قصرالدور کربلا

امکانات و خدمات رفاهی هتل قصرالدور کربلا

وجود اتاق‌های تمیز، لوکس و استاندارد در هتل قصر الدر کربلا باعث شده تا زائرین، لحظات خوب و معنوی در این هتل داشته باشند. سیستم‌های مدرن گرمایشی و سرمایشی مناسب و مطلوب نیز با دقت و اهمیت بالایی برای اتاق‌ها انتخاب شده است. البته به دلیل گرمای هوا در کربلا، توجه ویژه‌ای به سیستم‌های سرمایشی می‌شود. کولرها و اسپلیت‌های گازی نوین مطابق با استانداردهای جهانی در اتاق‌ها نصب شده است. در اتاق‌های هتل، سیستم‌های صوتی و تصویری مناسب و تلفن وجود دارد تا افراد، احساس راحتی مضاعفی نمایند. علاوه بر اتاق‌ها، حساسیت و دقت مضاعفی برای سرویس‌های بهداشتی صورت گرفته تا زائران راحتی قابل توجهی از این لحاظ، داشته باشند.

 به عنوان مثال، بهره‌گیری از سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی باعث شده تا رضایتِ تمام افراد تحت پوشش قرار گیرد. تصاویر هتل قصر الدر کربلا گواه تمام این گفته‌ها است. چرا که؛ شما با مشاهده تصاویر آن در تمام زوایا اطمینان مضاعفی از بهداشت و استاندارد بودن اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی و کل هتل به دست خواهید آورد.

خدمات پذیرایی و سرویس‌های غذایی هتل قصرالدور

خدمات پذیرایی و سرویس های غذایی هتل قصرالدور کربلا

خارج از اتاق‌ها در لابیِ هتل قصر الدر کربلا نیز، به نیازهای زائرین توجه بالایی شده است. به عنوان مثال، نوشیدنی‌های خوشمزه و طبق ذائقه ایرانی مانند: چای و قهوه نیز با کمال احترام در تمام ساعت شبانه روز سرو می‌شود. خدمات هتل قصر الدر کربلا بسیار جذاب و مطلوب است. همانطور که می‌دانید ذائقه‌های افراد در کشورهای مختلف، متفاوت می‌باشد.

زائرین، تمایل دارند تا غذاهایی با همان ذائقه ملی خود را در کشورهای دیگر نیز، مورد مصرف قرار دهند. تنها، در این صورت است که کشورِ مقصد، جذابیت و دلپذیری بالایی برای آنها خواهد داشت. البته تست طعم‌های جدید نیز ممکن است خواسته برخی افراد باشد، ولی آمارها نشان داده که اغلب افراد دوست دارند تا طبق عادتی که از کودکی در غذا خوردن داشته‌اند، اقدام به تهیه خورد و خوراک خود، نمایند.

شرکت زیارتی علم سبز نیز، با آگاهی از این موضوع، سعی در معرفی هتل قصرالدر با غذای ایرانی دارد. در این هتل، غذاها با توجه به ذائقه‌های ایرانی تهیه و توزیع می‌شوند. وجود بوفه صبحانه ایرانی و انواع میزهای نهار و شام به همراه سالادهای خوش طعم ایرانی در نهایتِ بهداشت و کیفیت در این هتل عرضه می‌شود. مدیریت هتل قصر الدر کربلا  با بهره‌گیری از آشپزهای ایرانی تلاش کرده است تا یک محیط آشنا و دلنشین برای زائران ایرانی فراهم نماید.

قیمت هتل خوب در کربلا نزدیک به حرم

قیمت هتل خوب در کربلا نزدیک به حرم

قیمت هتل در کربلا نزدیک به حرم غالبا به دلیل همین نزدیکی، کمی بالاتر می‌باشد. اما شرکت زیارتی علم سبز این تضمین را به زائران عزیز می‌دهد که قیمت هتل قصر الدر کربلا بسیار ارزان‌تر از هتل‌های هم رده آن در همان حوالی می‌باشد. این مجموعه با پایین‌ترین هزینه رزرو هتل ارزان کربلا، امکان استفاده از این اقامتگاه را برای زائرین عزیز فراهم کرده است. علاوه بر حرم‌های زیارتی، نزدیکی هتل قصر الدر به بازار نیز، قابل توجه است.

افراد می‌توانند در فاصله یکی دو ساعت از هتل خارج شده، زیارت خود را انجام دهند و سری به بازار زده و سوغاتی‌های مورد نیاز خود را از آنجا تهیه نمایند. با این توصیفات، هتل کربلا ارزان قیمت همین هتل قصرالدور است که با وجود تمام امکانات رفاهی و خدماتی و نزدیکی به حرم، قیمت مناسب و مطلوبی هم برای زائرین خواهد داشت. به نظر می‌رسد چنین سفر زیارتی که تمام امکانات و شرایط آن، طبق نظر زائر است آرزوی افراد زیادی باشد.

اگر شما هم دوست دارید به شهر کربلا سفر کنید و بهترین خدمات به شما ارائه شود، با کارشناسان دفتر زیارتی علم سبز در شهرستان رباط کریم در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *