امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

ثبت نام تور سوریه سال 1401

مسلمانان زیادی علاقه‏‌مند به سفر به سوریه برای زیارت کردن حرم حضرت زینب (س) می‏‌باشند. بهترین راهکار برای سفر به سوریه، ثبت نام تور سوریه و دریافت خدمات تور سوریه است. چرا که چالش‌‏های مختلفی برای سفر به سوریه بدون تور برای شما به وجود خواهد آمد. بنابراین، اگر به دنبال یک سفر زیارتی دلچسب و معنوی هستید، می‏‌توانید اقدام به رزرو تور سوریه کنید و جهت اطلاع از شرایط تور سوریه اقساطی اینجا کلیک کنید.

در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد شرایط ثبت نام تور سوریه، جزئیات این تور و انواع تور سوریه صحبت کنیم. بنابراین، اگر به دنبال زیارت حرم حضرت زینب (س) هستید، با ما همراه باشید.

ثبت نام تور سوریه و آشنایی با انواع تورهای سوریه

برای سفر به سوریه و زیارت کردن حرم حضرت رقیه و حضرت زینب (س)، فقط یک راه پیش روی شماست. چرا که امکان سفر فردی به سوریه وجود ندارد و فقط می‌‏بایست به صورت گروهی به این کشور سفر کنید. بنابراین، اگر قصد زیارت این معصومین را دارید، می‌‏بایست اقدام به ثبت نام تور سوریه کنید. تور سوریه در بازه‏‌های زمانی مختلفی و مناسبت ‏های خاصی اجرا می‌‏شود. بنابراین، می‏‌توان این تور را بر اساس شرایط رزرو کرد و یک زیارت دلچسب در حرم ‏های حضرت زینب و رقیه داشت.

در حال حاضر، امکان رزرو تور سوریه در شرکت زیارتی علم سبز به صورت زمینی وجود ندارد. بنابراین، فقط امکان ثبت نام تور سوریه هوایی برای زائرین عزیز وجود خواهد داشت. خدمات تور سوریه شامل هتل، اقامت فولبرد، رفت و برگشت هوایی و‏تر‏انسفر رفت و برگشت به هتل در کشور سوریه است.

تور سوریه چند روزه است؟

یکی از سوالات رایجی که در هنگام رزرو تور سوریه هوایی وجود دارد این است که این تور چند روزه است؟ تور سوریه در حال حاضر در شرکت زیارتی علم سبز به صورت هوایی اجرا می‏‌شود. برای سفر به سوریه، باید حداقل یک مدت زمان 1 هفته‏ ای را در نظر بگیرید. چرا که شما 7 شب و 8 روز در این کشور ساکن خواهید بود.

با ثبت نام تور سوریه، می‌‏توانید به حرم حضرت زینب (س)، حرم حضرت رقیه (س) و باب الصغیر بروید و یک زیارت دلچسب از این معصومین داشته باشید. خوشبختانه با توجه به فرصت 7 شب و 8 روز در این تور، امکان زیارت کردن تمامی‏ معصومین ذکر شده با خیالی راحت وجود دارد.

هتل ‏های تور سوریه و ویژگی‏ های آن‏ها

برای رزرو تور سوریه، ابتدا می‌‏بایست که در مورد هتل‏ های تور سوریه اطلاعات کسب کنید. به طور کلی، هتل‏ های تور سوریه باید نزدیک به حرم باشند تا نیازی به طی کردن مسافت زیاد برای رسیدن به حرم مطهر حضرت زینب را نداشته باشید. همچنین، امکانات رفاهی ارائه شده در هتل‏ های تور سوریه نیز بسیار حائز اهمیت است.

با توجه به اینکه بسیاری از ایرانیان به بحث پاکیزگی و نظافت اهمیت زیادی می‏‌دهند، لازم است که هتل ‏های تور کشور سوریه، دارای امکانات رفاهی و بهداشت قابل قبولی باشند. همچنین، کیفیت غذاهای ارائه شده در هتل‏ های این تور بسیار حائز اهمیت است.

شرکت زیارتی علم سبز با در نظر گرفتن تمامی‏ شرایط ذکر شده، بهترین هتل‏ ها را برای تور زیارتی سوریه 1401 در نظر گرفته است. به طوری که طی کردن مسافت میان هتل و حرم حضرت زینب (س) تنها 15 دقیقه طول می‌‏کشد. همچنین، نظافت این هتل ‏ها قابل قبول بوده و کیفیت غذاهای آن‏ ها نیز مطلوب است.

شرایط رزرو تور سوریه 1401

برای ثبت نام تور سوریه جهت سفر به این کشور، ابتدا می‌بایست که در مورد انواع شرایط تور سوریه 1401 اطلاعات کسب کنید. چرا که فقط در صورتی قادر به رزرو تور سوریه خواهید بود که دارای شرایط ایده ‏آل تعیین شده باشید.

  • برای سفر به سوریه نیازی به ویزا ندارید و می‏‌توانید با داشتن پاسپورت معتبر از کشور خارج شوید. بنابراین، دردسر دریافت ویزا برای سفر به سوریه برای شما وجود نخواهد داشت.
  • برای سفر به کشور سوریه، فقط می‌‏توانید از طریق رزرو تور اقدام کنید. چرا که سفر به این کشور به صورت فردی ممنوع است و فقط باید به صورت گروهی به کشور سوریه سفر کنید.
  • قبل از سفر به سوریه، لازم است که عوارض خود را از طریق سایت اینترنتی مشخص شده و با کد ملی پرداخت کنید. در غیر این صورت امکان خروج از کشور را نخواهید داشت.
  • فقط در صورتی می‏‌توانید اقدام به ثبت نام تور سوریه کنید که مرزهای کشور سوریه ایمن باشند. در غیر این صورت، امکان سفر به این کشور وجود نخواهد داشت.

قیمت تور سوریه در سال 1401 چقدر است؟

قیمت تور سوریه 1401 بستگی به عوامل مختلفی دارد و در حال حاضر، قیمت این تور بر اساس ایام سفر و شرایط خاص کشور سوریه متفاوت خواهد بود. در صورتی که نیاز به رزرو تور سوریه ارزان را دارید، می‌‏بایست قبل از هر چیزی بازه زمانی سفر خود را تعیین کنید. شاید در بازه زمانی سفر شما به سوریه، قیمت تور به دلایل مختلفی بالا باشد و نیاز داشته باشید که زمان سفر خود را عقب یا جلو بیندازید. برای اطلاع از قیمت ثبت نام تور سوریه 1401، می‏‌توانید به سایت شرکت زیارتی علم سبز مراجعه کنید و قیمت ‏ها را با هم بررسی نمایید ( قیمت ها بصورت روزانه در سایت علم سبز بروز رسانی می‌شوند).

رزرو تور زیارتی حضرت زینب (س) بصورت اقساطی

در حال حاضر، امکان رزرو تور زیارتی حضرت زینب (س) به صورت اقساطی برای زائرین عزیز فراهم شده است. در صورتی که نیاز به ثبت نام تور سوریه را دارید، می‏‌توانید با در نظر گرفتن شرکت زیارتی علم سبز، اقدام به رزرو این تور به صورت اقساطی کنید. شرایط رزرو تور زیارتی حضرت زینب (س) به صورت اقساطی بدین گونه است که ابتدا 50 درصد از کل هزینه را به صورت نقد پرداخت می‏‌کنید. سپس، به ‏اندازه 50 درصد از هزینه باقی مانده، 4 فقره چک می‏‌دهید تا ثبت نام تور سوریه انجام شود.

جمع ‏بندی

تور سوریه از جمله تورهای زیارتی بسیار مهم برای مسلمانان عزیز است که در این مقاله در مورد شرایط و جزئیات آن توضیح دادیم. در صورتی که قصد رزرو تور سوریه را دارید، می‌‏توانید با در نظر گرفتن بودجه کافی به صورت نقد یا اقساط اقدام به ثبت نام تور هوایی سوریه کنید. با ثبت نام تور سوریه هوایی، یک سفر 8 روزه دلچسب خواهید داشت و با خیالی راحت می‏‌توانید از حرم معصومین و حضرت زینب و رقیه (س) بازدید کنید.

شما در این صفحه می توانید تور سوریه دو سر هوایی به همراه تاریخ مورد نظر خودتان با توجه به تورهایی که در سایت علم سبز دارای ظرفیت می باشند انتخاب نمائید و ثبت نام تور سوریه را بصورت اینترنتی انجام دهید.

در این مرحله شما هیچ مبلغی پرداخت نخواهید کرد و این مرحله ی پیش ثبت نام تور سوریه می‌باشد و پس از اینکه شما ثبت نام اولیه را انجام دادید همکاران ما از شرکت زیارتی علم سبز ظرف مدت 24 تا 48 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم در خصوص شرایط رفتن به سفر سوریه و همچنین مدارک لازم که برای سفر زیارتی سوریه باید همراه داشته باشید را به شما خواهند گفت.

 محل اعزام تورهای هوایی سوریه از تهران فرودگاه امام خمینی (ره) می باشد.

مهم : جهت تسهیل ثبت نام ، شما عزیزان می‌توانید بدون مراجعه حضوری به محل دفتر علم سبز و  فقط با ارسال عکس واضح از گذرنامه خود به واتساپ و ایتای علم سبز ثبت نام خود را انجام دهید یا با شماره های 02156421922 و 09127652391 (مدیریت شرکت زیارتی علم سبز) تماس بگیرید .

  ساعت مراجعه حضوری به دفتر : 9 الی 16