ویژه زائر اولی‌های علم سبز علم سبز علم سبز

امروز پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا هوایی و زمینی و قطار

تخفیف

ویژه زائر اولی‌های  علم‌ سبز علم‌ سبز علم‌ سبز

امروز پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ -

‌‌‌هتل یاسمین کربلا چه نوع هتلی است و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

کربلا یکی از شهرهای مهم کشور عراق است. این شهر در برنامه زیارتی هر زائری که به کشور عراق سفر می‌کند، اولویت دارد. با اینکه این شهر مکان‌های مقدس زیادی برای زیارت و بازدید دارد اما در درجه اول، حرم امام حسین(ع) و حضرت عباس (ع) باعث شده شهر کربلا به یک قطب زیارتی و مذهبی در جهان تبدیل شود. سالانه میلیون‌ها زائر از نقاط دور و نزدیک برای زیارت امام حسین علیه‌السلام و حضرت عباس (ع) از کشورهای مختلف اسلا‌می‌ به کشور عراق می‌آیند. زیارت حرمین در روزهای اربعین، تاسوعا و عاشورای حسینی به اوج خود می‌رسد. با سفر به کربلا، اقامت کردن در کربلا نیز اهمیت پیدا می‌کند. هتل یاسمین کربلا یکی از هتل‌هایی است که بیشتر ایرانیان می‌خواهند آن را برای اقامت انتخاب کنند.

هتل ارزان در کربلا

کربلا یکی از شهرهای زیارتی عراق است که هر ایرانی بعد از ورود به عراق، حتماً به آن سفر می‌کند. برای اقامت کردن در کربلا باید هتل‌های مناسبی را انتخاب کرد. منظور از هتل مناسب، هتلی است که قیمت اقتصادی داشته باشد. همچنین خدمات نسبتاً خوبی را به مسافران و زائران ارائه کند. خوشبختانه این هتل‌ها در شهر کربلا پیدا می‌شوند. هتل‌هایی که از نظر امکانات و خدمات در وضعیت مناسبی هستند اما قیمت خوبی دارند.

هتل‌های درجه الف برای رزرو گزینه مناسبی هستند. این هتل‌ها جزء هتل‌های ارزان قیمت کربلا به حساب می‌آیند. از طرفی خدمات خوبی هم برای مسافران و زائران در نظر گرفته‌اند.

قیمت هتل‌های کربلا

هتل‌های کربلا از نظر قیمت، نوع امکانات و خدمات تنوع زیادی دارند. هر چه خدمات هتل‌های کربلا بیشتر باشد، قیمت هتل افزایش پیدا می‌کند. البته زمان رزرو هتل‌های کربلا هم مهم می‌باشد. مثلا قیمت این هتل‌ها در روزهای شلوغی حرمین مثل عاشورا، اربعین و… بیشتر می‌شود.

قیمت هتل در کربلا سال 1401

قیمت هتل در کربلا 1401 با توجه به سطح کیفیت و میزان خدمات و امکانات در نظر گرفته شده برای زائران تعیین می‌شود. به‌عنوان مثال هتل‌های VIP خدمات خاصی برای افراد ناتوان ارائه می‌دهند، سونا و جکوزی دارند و…

تمام این امکانات قیمت هتل را بالا می‌برند. به طور کلی هتل‌های 5 یا 4 ستاره عراق قیمت بیشتری دارند.

قیمت هتل کربلا سال 1402

قیمت هتل در کربلا 1402 با تغییراتی همراه است و بیشتر می‌شود. البته این تغییر قیمت‌ها برای هتل‌های درجه الف، ب و ج خیلی زیاد نیست اما در مورد هتل‌های VIP بیشتر می‌باشد.

رزرو هتل یاسمین کربلا  

 هتل‌هایی که قدیمی نیستند و تازه ساخت می‌باشند، گزینه مناسبی برای رزرو هستند. هتل یاسمین کربلا نمونه‌ای از هتل‌های بازسازی شده است که ساخت آن مجموعاً به پنج سال ‌می‌رسد. هتل‌های تازه ساخت یا بازسازی شده تمیز تر هستند و ایمنی بیشتری دارند.

 هتل یاسمین کربلا، هتل بازسازی شده و تمیزی است که در آن مسائل بهداشتی به خوبی رعایت ‌می‌شود. از طرفی این هتل، مسافت بسیار کمی‌ نیز با حرم دارد. موقعیت مناسب هتل یاسمین، در انتخاب این هتل به‌عنوان اقامتگاه تاثیر زیادی داشته است. بیشتر زائرانی که هتل رزرو ‌می‌کنند، دوست دارند فاصله کمی ‌با حرم داشته باشند. در این صورت، زائر و مسافر هتل در هر زمان که بتواند به زیارت حرم حضرت عباس و حرم امام حسین (ع) و دیگر مکان‌های مقدس ‌می‌رود. فاصله هتل یاسمین تا حرم حدود شش دقیقه است. یعنی مسافر با ۶ یا ۷ دقیقه پیاده‌روی به حرم ‌می‌رسد.

امکانات هتل یاسمین کربلا

 هتل یاسمین کربلا انتظارات زائران و مسافران را به‌خوبی برآورده کرده و رفاه و آسایش آن‌ها را نیز تا حد زیادی فراهم ‌می‌کند.

 اینترنت رایگان یکی از امکاناتی است که هتل یاسمین کربلا برای رفاه و آسایش زائران در نظر گرفته است. اینترنت هم داخل اتاق‌ها و هم در داخل لابی هتل آنتن ‌می‌دهد.

 سیستم سرمایشی و گرمایشی یکی دیگر از امکاناتی است که هتل یاسمین کربلا به زائران خود ارائه ‌می‌کند. سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی این هتل از نوع اسپلیت هستند. سیستم‌های سرمایشی با توجه به موقعیتی که کشور عراق به‌ویژه شهر کربلا دارد، اهمیت زیادی دارند. بنابراین زمانی که رزرو هتل انجام ‌می‌دهید، حتما به این موضوع توجه داشته باشید. عراق کشوری است که حتی در فصل پاییز هم نیاز به سیستم‌های سرمایشی پیدا می‌کند.

خدمات هتل یاسمین کربلا 

 حضور آشپزهای ایرانی از خدمات مهم هتل یاسمین کربلا می‌باشد. زمانی که شما این هتل را رزرو ‌می‌کنید، در سه وعده شام، ناهار و صبحانه از خدمات آشپزهای ایرانی استفاده می‌کنید. این امتیاز نیز محبوبیت هتل یاسمین را در بین زائران به ویژه زائران ایرانی بیشتر کرده است.

یکی دیگر از خدماتی که باعث جذابیت بیشتر هتل یاسمین شده، این است که پذیرش مسافران در هر ساعتی از شبانه روز به شکل ۲۴ ساعته انجام ‌می‌شود.

ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت از دیگر خدماتی است که به مسافران هتل یاسمین کربلا ارائه ‌می‌شود. این مسافران ‌می‌توانند از حمل و نقل فرودگاهی هتل به شکل مناسبی استفاده کنند.

سرویس خانه‌داری هتل نیز با بهترین سرویس‌دهی و به شکل ۲۴ ساعته به زائران ارائه می‌شود.

رزرو اتاق‌ هتل یاسمین کربلا

 اتاق‌های هتل یاسمین کربلا وضعیت مناسبی دارند و از نظر مساحت استاندارد ‌می‌باشند. در نتیجه ‌می‌توانند رفاه، آسایش و آرامش زائران و مسافران را فراهم کنند. به طور کلی این هتل ۳۲۰ اتاق دارد و تما‌می‌ اتاق‌های آن نیز از نظر نظافت و بهداشت کاملاً مناسب هستند. همچنین اتاق‌های هتل امکاناتی مثل: سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، دوش، حمام، حوله، وای فای و سیستم تهویه مطبوع دارند.

رستوران هتل یاسمین کربلا

 رستوران هتل یاسمین ۲۰۰ نفر ظرفیت دارد. در این رستوران، انواع غذاهای ایرانی و محلی به شکل مناسبی تهیه ‌می‌شوند. این غذا‌ها بسیار خوشمزه و تازه هستند. به همین خاطر مورد توجه زائران قرار ‌می‌گیرند.

هتل درجه الف یاسمین در کربلا

 هتل‌های درجه الف با توجه به امکانات و خدماتی که به زائران و مسافران ارائه ‌می‌کنند و قیمت مناسبی که دارند، نسبت به دیگر هتل‌های عراق بیشتر رزرو ‌می‌شوند. این هتل‌ها برنامه نظافتی روزانه دارند و خدمات و امکانات در سطح قابل قبولی به مسافران خود ارائه ‌می‌دهند. از همه مهمتر اینکه قیمت مناسبی دارند. به همین خاطر بیشتر زائران می‌توانند برای اقامت در شهرهایی مثل کربلا از امکانات هتل الف استفاده کنند.

آدرس هتل یاسمین کربلا

هتل‌یاسمین کربلا، یک هتل تازه بازسازی شده در خیابان باب القبله امام حسین(ع) می‌باشد. فاصله این هتل تا حرم مطهر حدودا 750 متر می‌باشد، که می‌توانید با کمتر از 10 دقیقه پیاده روی به زیارت امام حسین (ع) بروید.

قیمت هتل یاسمین کربلا

قیمت هتل یاسمین کربلا با توجه به الف بودن هتل نسبتاً مناسب است. این هتل با وجود امکانات و خدمات خوبی که دارد، قیمت خوبی نیز دارد. به همین خاطر زائران ایرانی آن را برای رزرو انتخاب می‌کنند.

عکس هتل یاسمین کربلا

عکس‌های هتل یاسمین‌کربلا نشان می‌دهند که این هتل چه سطح بهداشتی دارد و چه امکاناتی در اختیار زائر قرار می‌دهد. همچنین با این عکس‌ها می‌توان وضعیت اتاق‌های هتل را به‌خوبی بررسی کرد.

جهت مشاوره و کسب اطلاع بیشتر در خصوص رزرو هتل‌های کربلا می‌توانید با کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز در تماس باشید.

2 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدی

سلام
ما این هتل رو پارسال در آن اقامت داشتیم و تجربه بدی داشتیم.
از نظر نزدیکی به حرم،فاصله کمی با حرم داره،ولی از نظر کیفیت غذاشون خیلی تعریفی نداشت،تمیزی اتاق ها هم خوب نبود و داخل اتاق خاک نشسته بود، خیلی قدیمیه ساختمان
کلا تلویزیون های هتل قطع بود.
اتاق های طبقه اول بوی چاه میومد.
خیلی عجیبه که درجه الف ثبت شده برای این هتل،بیشتر شبیه هتل های درجه ج بود