امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

تور کربلا از شیراز

تور کربلا از تهران

نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

برای مشاهده تصاویر هتل‌های علم سبز اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :

تور کربلا از شیراز هوایی زمینی vip

تور زمینی هوایی کربلا از شیراز ,سفر به شهر کربلا و زیارت حرم امام حسین و برادر بزرگوارشان یکی از بزرگترین آرزوهای تمامی مسلمانان جهان است. در کشور ما ایران نیز عاشقان زیادی علاقه مند به سفر کربلا هستند و به همین علت شرکت های زیارتی زیادی اقدام به برگزاری تور کربلا زمینی هوایی از اصفهان و تور کربلا هوایی زمینی از مشهد می‌نمایند. یکی از معتبر ترین شرکت ها شرکت زیارتی علم سبز است که تور کربلا و  تور هوایی کربلا زیادی را به شهر کربلا اعزام می‌کند.

این مجموعه انواع و اقسام تور ها را در شهر های زیادی از کشورمان برگزار می نماید. یکی از این تور ها تور زمینی هوایی کربلا از شیراز است. شیراز یکی از بزرگترین مراکز استان کشور است که جمعیت نسبتا بالایی دارد. تمامی افراد ساکن در استان فارس، و سایر شهرستان های اطراف می توانند با تور زمینی هوایی کربلا به کشور عراق سفر کنند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در تور های زمینی هوایی کربلا علم سبز با ما تماس بگیرید.

مدارک لازم جهت سفر به کربلا چیست؟

مدارک لازم جهت سفر به کربلا چیست؟
توجه داشته باشید که گذرنامه ی شما برای سفر به کربلا می بایست حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

در صورتی که قصد سفر به شهر مقدس کربلا داشته باشید می بایست نکات مهمی را به یاد داشته باشید. مهمترین و اولین اقدام قبل از سفر کربلا تهیه ی مدارک مورد نیاز است. گذرنامه یا همان پاسپورت یکی از مهم ترین مدارک جهت شرکت در تمامی تور های زمینی و هوایی کربلا است.

درصورتیکه از قبل اقدام به تهیه ی گذرنامه نموده اید؛ توجه داشته باشید که گذرنامه ی شما برای سفر به کربلا می بایست حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. همچنین علاوه برای سفر زیارتی به شهر کربلا اخذ ویزا نیز الزامی است. در صورتی که به صورت شخصی به این کشور سفر کنید میبایست خودتان اقدام به تهیه ی ویزا نمایید. که در سفر گروهی و به همراه تور وظیفه ی اخذ ویزا بر عهده مسئولین برگزار کننده ی تور می‌باشد.

تور زمینی هوایی کربلا از شیراز مجموعه‌ی alamesabz پس از تحویل مدارک اقدام به اخذ ویزا می‌نماید. نکته ی مهم دیگر پرداخت عوارض خروج از کشور است که می بایست مبلغ آن طبق استاندارد ها و قوانین پرداخت شود. به خاطر داشته باشید که ارائه‌ی مدارک شناسایی در طول سفر الزامی است.