تور زمینی کربلا ارزان قیمت| تور کربلا و نجف زمینی

🟢🔴 اطلاعیه مهم علم سبز 🔴🟢

✔️ اعزام تور های هوایی و زمینی کربلا از تهران می‌باشد.

جهت دانلود قرارداد تور کربلا و دریافت لیست شبکه های اجتماعی لطفا کلمه علم سبز را به شماره 10008590 پیامک کنید.

4.650.000

17.490.000

12.650.000

14.290.000

12.550.000

14.290.000

12.650.000

14.290.000

6.050.000

14.290.000

14.290.000

14.290.000

14.480.000

14.930.000

14.930.000

15.460.000

23.480.000

23.480.000

15.470.000

15.470.000

15.470.000

15.470.000

15.970.000

 • نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

در صورت جا ندادن هتل‌های موردنظر، هتل مشابه جایگزین میگردد. برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

✅ برای بررسی هتل راهب نجف و هتل هالیدی و کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :

بهترین تور زمینی سفر به کربلا

بهترین-تور-زمینی-در-کربلا

مهم ترین دلیل محبوبیت تور زمینی کربلا ارزان قیمت بودن آن است. تور های زمینی معمولا هزینه‌ی پایین تری نسبت به تور هوایی کربلا دارند.تمامی مسلمانان آرزوی زیارت کربلا را در دل دارند.

بسیاری فکر می‌کنند می‌توانند به صورت خانوادگی و در قالب سفر آزاد به کربلا سفر کنند. در صورتی که نه تنها هزینه های بیشتری را متحمل خواهید شد، بلکه سختی ها و مشکلات زیادی نیز خواهید داشت.

نکته‌ی مهم دیگر در خصوص سفر به کربلا انتخاب مناسب تور کربلا است. شرکت زیارتی علم سبز یکی از شرکت های معتبر در زمینه‌ی کاروان کربلا هوایی و کاروان کربلا زمینی است. این شرکت بهترین کاروان کربلا را با مناسب ترین هزینه برگزار می‌نماید.

 

همه چیز در مورد تور زمینی کربلا

تورهای زمینی کربلا راحتی تور های هوایی را ندارد، اما قیمت آن مناسب تر از تور هوایی است. آن دسته از مسلمانانی که توانایی پرداخت وجه بالای تور های هوایی را نداشته باشند می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی کمتر به زیارت کربلا مشرف شوند.

همچنین لازم به ذکر است مدت زمان سفر در تور زمینی کربلا نسبت به تور های هوایی بیشتر است.  در تور زمینی دو روز به مدت زمان اقامت اضافه خواهد شد که برای رفت و آمد می‌باشد. در صورتی که مشکلی از بابت طولانی شدن مسافت نداشته باشید می‌توانید تور های زمینی کربلا را انتخاب نمایید.

شرکت زیارتی علم سبز تور های زمینی زیادی را در تمامی ایام سال برگزار می‌نماید. همچنین وسیله‌ی حمل و نقل زائرین در تور ها بسیار با کیفیت و ایمن هستند.

شرکت زیارتی علم سبز از اتوبوس های vip برا تور های خود استفاده می‌کند. همچنین لازم به ذکر است اتوبوس های vip تا مرز مهران نیز وجود دارند که مسافران را از تهران تا مرز مهران می‌برند.

سپس با اتوبوس های ویژه و با کیفیت به سمت کشور عراق حرکت خواهید کرد. نکته‌ی دیگر در خصوص تورکربلا زمینی امکان زیارت شهر های اطراف کربلا است. شما در طول سفر به کربلا می‌توانید به زیارت شهر های نجف، سامرا و کاظمین بروید.

برای انتخاب تور مناسب کربلا به چه نکاتی می بایست توجه کنیم؟

اگر همراه تور هوایی کربلا به سفر کربلا بروید دیگر نگرانی از بابت کمبود هتل و محل اسکان نخواهید داشت، زیرا مسئولین تور هتل های با کیفیت را برای اسکان تمامی مسافران رزرو نموده‌اند. از بابت مواردی مانند: خرد و خوراک نیز هیچ گونه دغدغه ای نخواهید داشت.

می‌توانید با خیالی راحت تنها به گشت و گذار و زیارت در حرم امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) بپردازید.از مهم ترین ویژگی های سفر به همراه تور کربلا زمینی داشتن امنیت بیشتر در سفر است.

در صورتی که تسلط کافی به زبان عربی نداشته باشید نیز بهتر است به همراه تور های هوایی و تور زمینی کربلا به کشور عراق سفر کنید. اولین قدم در سفر به شهر زیارتی کربلا انتخاب تور مناسب است.

انتخاب یک تور مناسب برای سفر به کربلا کار دشواری شده است. برای انتخاب یک تور مسافرتی مناسب می‌بایست به نکاتی توجه کنید که این نکات به شرح زیر می‌باشد:

بررسی اعتبار شرکت زیارتی مجری تور کربلا

بررسی اعتبار شرکت زیارتی:

  قبل از هر چیزی می‌بایست شرکت زیارتی را اعتبار سنجی نمایید. و بررسی کنید که آیا شرکت زیارتی مجوز های لازم را دارا است یا خیر؟ شرکت زیارتی علم سبز یکی از شرکت هایی است که تمامی مجوز های لازم را دارا می‌باشد و با خیال راحت می‌توانید تور زمینی کربلا و یا تور هوایی شرکت علم سبز را برای سفر به کربلا انتخاب نمایید.

سابقه ی شرکت زیارتی مجری تور کربلا زمینی

سابقه-ی-شرکت-زیارتی

سوابق شرکت یکی دیگر از موارد مهم در ارتباط با انتخاب تور کربلا تهران است. برای این کار می‌توانید سوابق و شهرت شرکت را از طریق سایت شرکت و یا افرادی که در گذشته در تور ها شرکت کرده اند بررسی نمایید.

شرکت زیارتی علم سبز یکی از مجرب ترین مجموعه ها در زمینه‌ی انواع تور های هوایی و تور زمینی کربلا است. این شرکت در فواصل زمانی مشخص انواع تور های زیارتی را با بالاترین کیفیت برگزار می‌نماید.

کسب اطلاعات لازم در خصوص برنامه های تور

کسب-اطلاعات-لازم-در-خصوص-برنامه-های-تور (1)

پس از اینکه اعتبار و تجربه شرکت را بررسی نمودید به سراغ برنامه های تور شرکت بروید. انواع و اقسام تور ها را بررسی نمایید و مدت زمان و برنامه ی تور را بررسی نمایید. در صورتی که برنامه هایتان با برنامه های تور همخوانی داشت می‌توانید تور کربلا زمینی را انتخاب نمایید.

بررسی نوع وسیله ی نقلیه در تور کربلا

بررسی نوع وسیله ی نقلیه در تور:

نکته‌ی مهم دیگر در خصوص تور ها نوع وسیله‌ی نقلیه است. شرکت زیارتی علم سبز برنامه‌ی کاملی از تور زمینی کربلا، تور هوایی کربلا و تور های یه سر زمینی و یک سر هوایی دارد. بنابراین می‌تواند هر کدام از تور های زمینی، هوایی و یک سر هوایی یک سر زمینی را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که تور های هوایی کربلا گران ترین تور و تور زمینی کربلا ارزان ترین تور هستند. همچنین هر دو مدل تور های زمینی و هوایی در شرکت زیارتی علم سبز از بهترین و با کیفیت ترین کیفیت برخوردارند.

اطلاع از بیمه ی سفر به کربلا

اطلاع-از-بیمه-ی-سفر

مسئله‌ی دیگری که در تمامی تور ها بسیار مهم است بیمه‌ی سفر است. به همین علت حتما قبل از ثبت نام در تور ها می‌بایست درباره‌ی دارا بودن بیمه‌ی سفر پرس و جو نمایید. شرکت زیارتی علم سبز یکی از شرکت هایی است که دارای بیمه سفر در تمامی تور های زمینی و هوایی می‌باشد.

بررسی مبلغ شرکت در تور کربلا

بررسی-مبلغ-شرکت-در-تور

مسائل مالی نیز یک مسئله‌ی مهم در هر زمینه ای است. هزینه‌ی شرکت در تور زمینی کربلا و تور هوایی کربلا نیز اهمیت بسیار زیادی برای شرکت کنندگان دارد. هزینه‌های تور می‌بایست طبق تعرفه باشند و مبلغی بالاتر و پایین تر از تعرفه نباشد. شرکت زیارتی علم سبز دارای نرخی استاندارد برای تور های زیارتی می‌باشد، و خدمات فوق العاده ای در ازای دریافت هزینه‌ی معقول ارائه می‌دهد. در ضمن مبلغ پرداختی در تور شامل تمامی هزینه ها می‌شود و هیچ گونه وجه اضافی حین سفر از شما دریافت نخواهند کرد، البته این مبلغ جدا از مبلغ عوارض خروج از کشور می‌باشد و عوارض خروج از کشور را می‌بایست قبل از سفر پرداخت نمایید.

امکانات و خدمات سفر زمینی به کربلا

 

خدماتی که مسئولین تور در حین سفر ارائه می‌دهند؛ مانند: کیفیت وسایل نقلیه، محل اسکان و هتل، خورد و خوراک و… بسیار مهم است. به همین علت قبل از سفر حتما در ارتباط با این مسائل سوال کنید. شرکت زیارتی علم سبز خدمات فوق العاده ارائه می‌نماید و از بهترین هتل ها و بهترین وسایل نقلیه استفاده می‌نماید. در تور زمینی کربلا شرکت علم سبز از اتوبوس های vip و در تور های هوایی از بهترین هواپیما ها استفاده می‌شود.

تمامی مواردی که در بالا گفته شد از موارد مهم است. همانطور که گفته شد شرکت زیارتی علم سبز تمامی ویژگی های گفته شده در بالا را دارا می‌باشد. و می‌توانید با خیالی آسوده در تور کربلا زمینی شرکت نمایید.

برای ثبت نام در تور زمینی کربلا با ما همراه باشید. امکان ثبت نام به صورت حضوری نیز وجود دارد. دفتر شرکت زیارتی علم سبز در رباط کریم، چهارراه مصلی، مجتمع سعادتمندی ، طبقه ۱، واحد ۳۲ قرار دارد.

مراحل لازم برای ثبت نام در تور کربلا زمینی

مراحل-لازم-برای-ثبت-نام-در-تور-کربلا

مهم‌ترین اقدام قبل از هرچیزی اقدام به دریافت گذرنامه است. دریافت گذرنامه حدود یک هفته الی ده روز زمان نیاز دارد که می‌بایست قبل از ثبت نام در تور اقدام به دریافت گذرنامه نمایید.

برای دریافت پاسپورت می‌بایست به مراکز پلیس +۱۰ در نزدیکی خود مراجعه کنید و درخواست خود را مبنی بر دریافت گذرنامه ثبت نمایید.

مدارک لازم جهت مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ 

مدارکی که هنگام مراجعه به مراکز پلیس +10 می بایست به همراه داشته باشید شامل:

مدارکی که هنگام مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ می‌بایست به همراه داشته باشید: اصل کارت ملی، اصل شناسنامه و کپی از آن‌ها و عکس مخصوص پاسپورت می‌باشد.عکس مخصوص پاسپورت عکسی است که سایز آن ۶*۴ است. و با حجاب کامل بدون هیچگونه آرایشی برای خانم ها باشد.

در قوانین دریافت پاسپورت آمده است که اجازه‌ی محضری شوهر برای خانم های متاهل الزامی است. در صورتی که شوهر فوت شده باشد نیز می‌بایست گواهی فوت ارائه شود. و در صورت طلاق نیز خانم ها باید مدارک را تحویل دهند تا پاسپورت برای آن‌ها صادر شود.

آقایان بالای ۱۸ سال نیز باید کارت پایان خدمت را برای دریافت پاسپورت ارائه دهند، هنگامی که مدارک گفته شده را تحویل دادید می‌بایست مبلغ مصوب برای صدور گذرنامه را نیز پرداخت نمایید.

پس از گذشت حدود یک هفته پاسپورت شما توسط پست ارسال خواهد شد.بعد ازاین که پاسپورتتان را دریافت کردید می‌توانید اقدام به ثبت نام در تور زمینی کربلا و تور هوایی کربلا نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت نام تور های زیارتی کربلا شرکت علم سبز 

مدارک-لازم-برای-مراجعه-به-شرکت-زیارتی-علم-سبز-جهت-ثبت-نام-شامل (1)

مدارک لازم برای مراجعه به شرکت زیارتی علم سبز جهت ثبت نام شامل: چندین قطعه عکس، اصل و کپی شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی و پاسپورت می‌باشد. مدارک ذکر شده را ارائه دهید و در تور دلخواه خود ثبت نام نمایید.دریافت ویزا نیز یکی از مهمترین اقدامات قبل از سفر به کشور عراق است. اگر بخواهید به صورت سفر آزاد به زیارت کربلا بروید می‌بایست با مراجعه به سفارت عراق در ایران درخواست ویزا نمایید.

در صورتی که در سفر های گروهی و در قالب کاروان نیازی به مراجعه به سفارت برای دریافت ویزا نیست. هنگامی که شما مدارک و گذرنامه‌ی خود را به مسئولین تور تحویل دهید و در تور ثبت نام نمایید مسئولین تور اقدام به دریافت ویزا خواهند کرد.

ویزای صادر شده برای کل کاروان خواهد بود و افراد نمی‌توانند به صورت تکی از مرز خارج شوند. شرکت زیارتی علم سبز نیز وظیفه‌ی دریافت ویزا برای تمامی افراد کاروان را به عهده خواهد داشت.

مسئله‌ی مهم دیگر پرداخت عوارض است. طبق قوانین موجود در کشور شما می‌بایست قبل از خروج از کشور مبلغی را تحت عنوان عوارض خروج از کشور پرداخت نمایید. و در صورت عدم پرداخت این عوارض به هیچ عنوان نمی‌توانید از مرز های زمینی و هوایی کشور خارج شوید.

مبلغ این عوارض هر ساله در حال تغییر است. همچنین لازم به ذکر است این مبلغ برای کودکان ۲ تا ۱۲ ساله ۱۰ درصد کاهش می‌یابد.پس از اینکه در تور زمینی کربلا و یا تور هوایی کربلا ثبت نام کردید می‌بایست عوارض خروج از کشور را نیز پرداخت کنید.

پس از اینکه دفتر زیارتی علم سبز ویزای افراد کاروان را دریافت نمود، می‌توانید در تاریخ های تعیین شده به سمت کشور عراق حرکت نمایید. در ضمن، در طول سفر مراقب اسناد و مدارک و وسایل شخصی خود باشید.

خدمات ویژه تور زمینی کربلا

خدمات ویژه تور زمینی کربلا

تور زمینی کربلا با تمام هزینه هایش می‌تواند تبدیل به آرامش بخش ترین سفر شود. مکان های زیارتی و سیاحتی زیادی در سطح ایران و کشورهای اطراف وجود دارند. اما در بین تمام این نقاط گردشگری، سفر به کربلا بهترین گزینه است.

مسلمانان و حتی غیر مسلمان ها در روزهای مختلف سال و به ویژه ایام اربعین از خدمات تور زمینی کربلا استفاده می‌کنند. مهم ترین خدمات در تور کربلا زمینی عبارتند از:

زیارت کربلا و نجف

زیارت کربلا و نجف

 

در تور کربلا هوایی و زمینی، به کربلا و نجف سفر می‌کنید. زیارتگاه ها و مکان های متبرکه این دو شهر جزو مهم ترین مقاصد در تور کربلا هستند. با وجود تورهای زیارتی، راحت تر می‌توانید به حرم امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام علی(ع) مشرف شوید. زیرا دردسرهایی مثل: پیدا کردن مسیر، اقامتگاه و تهیه تغذیه مناسب را نخواهید داشت.

بیمه مسافرتی سفر زیارتی کربلا

بیمه مسافرتی

وجود بیمه مسافرتی باعث می‌شود در صورت بروز هر گونه بیماری یا حادثه، زائران در امان باشند. یعنی هزینه به عهده شرکت بیمه گذار خواهد بود.

ترانسفر شهری در کربلای معلی

ترانسفر-شهری

برای گشت و گذار در شهر کربلا، نجف، سامرا و کاظمین(در صورت وجود امنیت) نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود. یعنی هزینه ترانسفر به عهده‌ی شرکت مجری تور زمینی کربلا است. حتی ترانسفر از ترمینال هم بدون هزینه انجام می‌گیرد.

بلیط رفت و برگشت کربلا

بلیط رفت و برگشت

هزینه خرید بلیط رفت و برگشت در هنگام ثبت نام تور زمینی کربلا از شما دریافت می‌شود. یعنی یکی از مهم ترین خدمات این تورهای زیارتی، تهیه بلیط رفت و برگشت است. بدین ترتیب شما دغدغه‌ی خرید بلیط در زمان های مختلف را نخواهید داشت.

هزینه تور زمینی کربلا امسال چقدر است؟

هزینه تور زمینی کربلا امسال چقدر است؟

هزینه ثبت نام در تور زمینی کربلا می‌تواند در ایام مختلف سال متفاوت باشد. در حقیقت تاریخ و زمان سفر می‌تواند در قیمت تور کربلا اثرگذار باشد. هزینه شرکت در کاروان کربلا با توجه به نرخ ارز، شرایط اقتصادی، کیفیت هتل، غذاها و امکانات سفر تعیین می‌گردد.

قیمت تورهای کربلا با توجه به شرایط و امکانات موجود در آن ها تعیین می‌شود. هر چه کیفیت خدمات رسانی و امکانات تور کربلا بالاتر باشد، هزینه شرکت در آن هم بیشتر خواهد شد. پس بهتر است تور کربلا را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید تا در پرداخت هزینه آن با مشکل مواجه نشوید.

توصیه های علم سبز برای رزرو تور کربلا زمینی

توصیه های علم سبز برای رزرو تور کربلا زمینی

شرکت علم سبز توصیه می‌کند پیش از رزرو هر کدام از تورهای زیارتی تمام شرایط و خدمات آن را مورد بررسی قرار دهید، راهنمایی گرفتن از کارشناسان این شرکت می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین مدل از تور کربلا را انتخاب نمایید.

برنامه تور زمینی کربلا به چه صورت می‌باشد؟

برنامه تور زمینی کربلا به چه صورت می باشد؟

برنامه تور زمینی کربلا از لحظه‌ی ثبت نام تا حرکت توسط شرکت های زیارتی مجری انجام می‌شود. همچنین برنامه ریزی سفر، تعداد مقصدهای دیدنی، زمان بندی حضور در حرم ­های متبرکه و حتی نوع تغذیه توسط شرکت زیارتی و با توجه به شرایط زائران تعیین می‌گردد.

تور زمینی کربلا مناسب چه افرادی است؟

تور زمینی کربلا یکی از روش ‏های سفر به کربلا از طریق کشور ایران است. خوشبختانه، سفر به کربلا به صورت زمینی، می‌‏تواند از جنبه‏ های مختلفی برای شما مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. اگر قیمت تور کربلا برای شما حائز اهمیت است، می‌‏توانید اقدام به رزرو تور زمینی کربلا ۱۴۰۱ کنید. چرا که قیمت رزرو هواپیما برای تور کربلا هوایی بسیار بالاست و با حذف این هزینه، هزینه زمینی کربلا بسیار پایین ‏تر می‌‏آید.

تور کربلا زمینی حس و حال معنوی خاصی دارد. شما مدت زیادی را با هم کاروانیان خودتان صحبت و معاشرت می‏‌کنید. حضور در اتوبوسی که قرار است به کربلا و نجف سفر کند، احساس خوبی به شما و اطرافیانتان را می‌‏دهد. با این حال تور زمینی کربلا یک سری معایبی نیز دارد و این معایب باعث شده‌‏اند تا این تور مناسب همه افراد نباشد. اگر زمان کافی برای سفر به کربلا ندارید و یا با مشکل جسمانی خاصی مواجه هستند، توصیه می‏‌کنیم که اقدام به رزرو تور کربلا زمینی نکنید.

تور زمینی کربلا برای افرادی که به دنبال تجربه حضور در زیارت عاشورا و دیدن جاذبه های زیبای تاریخی و مذهبی در مسیر تور هستند، مناسب است. این تور علاوه بر زیارت کربلا، شامل بازدید از شهرهای مذهبی کربلا و… نیز می شود. به همین دلیل، این تور برای افرادی که علاقه مند به مسافرت در مکان های مذهبی هستند و می خواهند با فرهنگ و تمدن اسلامی بیشتر آشنا شوند، مناسب است.

همچنین، تور زمینی کربلا برای افرادی که به دلیل اعتقادات دینی و مذهبی، نمی‌توانند با هواپیما سفر کنند، یا به دنبال یک تجربه سفری متفاوت با هوایی هستند، مناسب است. در نهایت می‌توان گفت که تور زمینی کربلا برای افرادی که به دنبال تجربه یک سفر مذهبی و فرهنگی و همچنین نوآوری در سفر خود هستند، مناسب است.

تور سفر زمینی کربلا چند روزه است؟

تور سفر زمینی کربلا چند روزه است؟ این سوالی است که برای بسیاری از زائرین پیش می‏‌آید. به طور کلی، علم سبز مجری مستقیم تور کربلا زمینی به شما این امکان را می‌‏دهد تا اقدام به رزرو تور سفر زمینی کربلا به صورت ۶ شب و ۷ روزه کنید. این مدت زمان، مدت زمان حضور شما در کشور عراق است. بدیهی است که بسته به نوع مبدا شما، یک مدت زمان دیگری نیز برای رفت و آمد به کربلا اختصاص داده می‏‌شود.

با احتساب مدت زمان رفت و آمد به عراق به صورت زمینی، مدت زمان سفر زمینی کربلا حدودا ۸ الی ۹ روز می‌‏شود. در این مدت زمان امکان سفر به کربلا، نجف، کاظمین و سامرا وجود دارد. بنابراین، می‌‏توانید در یک بازه زمانی مشخص، به همه شهرهای زیارتی عراق سفر کنید.

قیمت تور زمینی کربلا ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲

قیمت تور زمینی کربلا ۱۴۰۱ بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌‏شود و بدیهی است که بازه زمانی سفر به کربلا بر روی هزینه تور نیز تاثیرگذار است. به طور کلی، قیمت تور کربلا زمینی ۱۴۰۱ مناسبت از قیمت سفر کربلا هوایی است. به همین خاطر، بسیاری از افرادی که به دنبال رزرو تور کربلا ارزان هستند، علاقه‏‌مند به سفرهای زمینی می‌‏باشند. اما قیمت تور زمینی کربلا ۱۴۰۱ در بازه‏ های زمانی خاص و مناسبتی، مانند شهادت حضرت زهرا (ع) و … گران‏ تر می‌‏شود.

برنامه‌ها و تاریخ های سفر به کربلا بصورت زمینی روزانه در سایت علم سبز آپدیت خواهد شد، برای آن که بتوانید تور زمینی کربلا را در تاریخ مورد نظر خود رزرو کنید، بهتر است از طریق شماره تلفن شرکت علم سبز ۰۲۱۵۶۴۳۳۸۰۴  یا ۰۹۱۲۷۶۵۲۳۹۱ (مدیریت شرکت زیارتی علم سبز) اقدام نمایید.

خرید بلیط تور زمینی کربلا؛ کم هزینه

خرید بلیط تور زمینی کربلا؛ کم هزینه

برای اینکه بتوانید تور زمینی کربلا را به صورت یک تور مقرون به صرفه و ارزان اقدام کنید، روش‌ها و انتخاب‌های متعددی وجود دارد، فقط کافی است کمی صبر کنید.

مسافرت به کربلا از راه‌های مختلفی از جمله قطار، هواپیما، خودروی شخصی و اتوبوس امکان‌پذیر می‌باشد. یکی از پرطرفدارترین راه‌ها رفتن به سراغ  تور زمینی کربلا است. در این تور به دلیل اینکه هزینه‌ها کمتر میباشد طرفداران زیادی دارد.  البته برای تور زمینی کربلا اگر می‌خواهید با کمترین هزینه اقدام کنید بهتر است در فصولی که هوا به طور معمول گرمتر یا سردتر است،  اقدام نمایید؛ یا در زمان‌‌هایی که مسافران و زائران کمتری به کربلا سفر می‌کنند بهترین زمان برای خرید تور زمینی کربلا است. در این زمان ها است که می‌توانید به راحتی یک تور کربلا زمینی عالی  را با تمام امکانات و قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

تور کربلا زمینی چه تفاوتی با تور کربلا هوایی دارد؟

تور کربلا زمینی چه تفاوتی با تور کربلا هوایی دارد؟

به طور کلی اگر بخواهیم تورهای کربلا را از نظر وسایل نقلیه دسته بندی کنیم، می‌توان آن را به دو دسته‌‌ی کلی تقسیم کرد‌. تور کربلا زمینی و تور کربلا هوایی دو مورد از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین انواع تورهای کربلا محسوب می‌شوند. سوال اصلی این است که تور کربلا زمینی چه تفاوتی با تور کربلا هوایی دارد؟

 • تور کربلا زمینی:

  تور کربلا زمینی یکی از انواع تورهایی است که با وسایل نقلیه زمینی از جمله قطار و اتوبوس صورت می‌پذیرد. در این تورها قیمت و هزینه‌ای که برای سفر کربلا پرداخت می‌کنید بسیار کمتر از تور هوایی می‌باشد.

 • تور هوایی کربلا :

  تور هوایی کربلا یکی دیگر از تور های موجود برای سفر به کربلا است. تفاوت تور هوایی با تور زمینی کربلا، در مدت زمان رسیدن به کربلا است. در تور هوایی که با هواپیما انجام می‌شود، در مدت زمان کمتری به کربلا خواهید رسید. لازم است به قیمت این تورها نیز اشاره‌ای داشته باشیم چرا که می‌تواند از مهمترین عامل در این دو تور محسوب شود. تور هوایی قیمت بیشتری نسبت به تور زمینی کربلا دارد.

قیمت بلیط تور زمینی کربلا

قیمت بلیط تور زمینی کربلا

قیمت تور زمینی کربلا نسبت به دیگر انواع تورها مناسب و به صرفه می‌باشد. عوامل مختلفی در راستای تعیین قیمت تور زمینی کربلا وجود دارند. این عوامل به عنوان چارچوبی برای مشخص کردن قیمت تور زمینی کربلا عمل کرده و در نهایت یک قیمت واحد را برای خرید تور زمینی کربلا ایجاد می کند.

عواملی همچون کیفیت هتل، نوع هتل، امتیازات هتل، اماکن مذهبی، مدت زمان تور و امکانات رفاهی زائران از مهمترین و اصلی‌ترین فاکتورهایی هستند که قیمت تور زمینی کربلا را مشخص می‌کند.

چطور کیفیت تور زمینی کربلا را بررسی کنیم؟

برای بررسی کیفیت تور زمینی کربلا، بهتر است ابتدا نظرات و تجربیات سایر مسافرانی که با آژانس مسافرتی مربوطه سفر کرده‌اند را مطالعه کنید. می توانید از سایت‌ها و انجمن‌های گردشگری و مسافرتی برای مطالعه نظرات استفاده کنید.

همچنین، بررسی جزئیات برنامه تور زمینی شهر کربلا و زیارت حرم ائمه علیه‌السلام از جمله امکانات هتل‌ها، نوع وسایل نقلیه، تنوع برنامه‌های گردشگری، مدت زمان اقامت و هزینه‌های اضافی ممکن است به شما کمک کند تا کیفیت تور را بهتر بسنجید.

همچنین، بررسی مدارک و مجوزهای قانونی آژانس مسافرتی و تجربه و شهرت آن‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است قبل از ثبت نام در تور، با آژانس تماس بگیرید و جزئیات بیشتری در مورد برنامه تور، خدمات ارائه شده و هزینه های آن بدست آورید. دقت کنید که قیمت تور کربلا زمینی نیز عاملی تعیین کننده برای مشخص کردن سطح کیفی آن است.

اگر شما برای سفر به کربلا مصمم هستید کافیست برای مشاهده قیمت انواع تورهای زمینی کربلا با تمامی جزئیات از جمله، برنامه اجرایی تور، قیمت تور، زمان شروع و پایان تور، تعداد نفرات، هتل مدنظر  به وبسایت شرکت زیارتی مسافرتی علم سبز مراجعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تور های کربلا با ما تماس بگیرید.

12 پاسخ

    1. سلام.در صورت به حدنصاب رسیدن ثبت نام ها از مراکز استان ها هم حرکت داریم.
     اعزام تورهای هوایی کربلا توسط شرکت زیارتی علم سبز هرروز انجام میشود.
     اعزام تورهای زمینی یک روز در میان می باشد.

  1. سلام و درود
   بله برای عید نوروز ۱۴۰۲ همه روزه تور زمینی و هوایی اجرا می‌شود ، تاریخ ها به همراه اطلاعات دقیق(تعداد روز و…) بزودی در سایت قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *