امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

رزرو هتل ضیوف القاسم نجف

هتل ضیوف القاسم نجف چه نوع هتلی است و چه خدمات و امکاناتی ارائه می‌دهد؟

پیدا کردن یک هتل مجهز، تور کربلا را به یک سفر آسان و راحت تبدیل می‌کند. گاهی اوقات زائران فقط به ارزان بودن هتل توجه می‌کنند. در حالی که خدمات و امکانات هتل خیلی مهم هستند. هتل ضیوف القاسم نجف از جمله هتل‌های مجلل اقتصادی است که فاصله بسیار خوبی با حرم حضرت علی علیه‌السلام دارد. طوری که زائران می‌توانند با پای پیاده هم به‌راحتی به حرم برسند.

هتل درجه الف ضیوف القاسم

 هتل ضیوف القاسم نجف سالانه گردشگران و زائران زیادی را از نقاط مختلف دنیا پذیرش می‌کند. زائرانی که این هتل را برای اقامت انتخاب می‌کنند، احتمالاً به دنبال هتل شیک و لوکس هستند. در واقع در هتل‌هایی مثل ضیوف القاسم امکانات عالی در اختیار زائر و گردشگر قرار می‌گیرند. همچنین خدماتی که در این مجموعه به مسافران و گردشگران ارائه می‌شوند، خدمات با کیفیتی هستند. اگر می‌خواهید سفر خیلی راحت و مجهزی داشته باشید، این هتل برای شما ایده‌آل است. چون امکانات و خدمات لوکس دارد.

از طرفی فندق ضیوف القاسم فاصله کمی با حرم دارد. این ویژگی، امکان زیارت در هر ساعت از شبانه روز را برای زائران فراهم می‌کند.

رزرو هتل ضیوف القاسم نجف

هتل ضیوف القاسم نجف یک هتل نسبتاٌ شیک در کشور عراق است. همانطور که می‌دانید هتل‌ها در بیشتر نقاط دنیا با توجه به ستاره‌هایی که دارند، کیفیت خدمات و امکانات خود را نشان می‌دهند. در کشور عراق هم هتل‌ها با توجه به خدماتی که دارند، رتبه می‌گیرند. هتل ضیوف القاسم جزء هتل‌های درجه الف است و این رتبه نشان می‌دهد که ضیوف القاسم امکانات و خدمات رفاهی خوبی دارد. زمانی که این هتل را برای رزرو انتخاب می‌کنید، قطعا باید به یک اقامتگاه لوکس فکر کنید.

 یکی از مشکلاتی که بیشتر زائران در زمان سفر به کربلا و نجف دارند، پیدا کردن اقامتگاه مناسب برای استراحت و خوابیدن است. این مشکل به خصوص زمانی که کاروان‌های زیادی به شکل همزمان به کشور عراق سفر می‌کنند، به وجود می‌آید. در این حالت، داشتن یک اقامتگاه مناسب با امکانات عالی برای خواب و استراحت مهم است. به‌عنوان مثال: در ایام اربعین، عاشورا و تاسوعای حسینی با توجه به شلوغی که در کشور عراق وجود دارد، هتل ضیوف القاسم نجف می‌تواند یک هتل عالی باشد.

خدمات هتل ضیوف القاسم نجف

 برخورد مناسب پرسنل از خدماتی است که هتل ضیوف‌القاسم نجف به زائران و مسافران ارائه می‌کند. این برخورد را بیشتر ایرانی‌هایی که هتل ضیوف القاسم نجف را برای اقامت انتخاب کرده‌اند، تجربه کرده‌اند. برخورد مناسب و رعایت آداب تشریفات، بخش مهمی ‌از خدمات هتل می‌باشد. هر هتلی با هر کیفیت خدمات و با هر میزان ستاره‌ای که دارد، باید پرسنلی خوش ‌برخورد داشته باشد.

سرویس حمل چمدان یکی دیگر از خدمات هتل ضیوف القاسم نجف می‌باشد. منظور از این سرویس، خدماتی است که پرسنل هتل برای حمل و نقل چمدان به زائر ارائه می‌کنند. پرسنل با پذیرش زائر در هتل، تمام چمدان‌ها و وسایل آن‌ها را تا اتاق حمل می‌کند. این خدمات برای مسافران و زائرانی که تازه به هتل رسیده‌اند و مدت زیادی را در اتوبوس، هواپیما و غیره بوده‌اند، خیلی مناسب است و خستگی آن‌ها را از تن‌شان بیرون می‌کند.

تاکسی سرویس یکی دیگر از خدمات این هتل به زائران و مسافران می‌باشد. تاکسی سرویس، شرایطی را برای زائران و مسافران هتل فراهم می‌کند که آن‌ها به سادگی بتوانند به نقاط مختلف شهر رفت و آمد داشته باشند یا به فرودگاه بروند. این خدمات برای هر هتلی با هر درجه کیفیت، ضرورت دارد و در اولویت قرار می‌گیرد.

امکانات هتل ضیوف القاسم نجف

 اینترنت رایگان یکی دیگر از امکانات فوق العاده‌ای است که برای هتل ضیوف القاسم نجف در نظر گرفته شده است. همانطور که می‌دانید دسترسی به اینترنت در کشورهای بیگانه به‌ویژه در زمان مسافرت مهم است. چرا که بیشتر زائران و گردشگران دوست دارند، ارتباط تصویری با خانواده خود داشته باشند. به همین خاطر دسترسی به اینترنت یک امتیاز مهم برای هتل می‌باشد. به کمک اینترنت، زائران در فضای هتل به‌راحتی با خانواده خود تماس تصویری می‌گیرند و آن‌ها را از حال خود باخبر می‌کنند.

  • تلویزیون یکی از امکانات سرگرم‌ کننده این هتل برای زائران و مسافران است. این امکانات برای هر اتاق به شکل جداگانه وجود دارند.
  • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هتل ضیوف القاسم وجود دارد.
  • صبحانه، ناهار و شام وعده‌های غذایی ایرانی در نظر گرفته شده برای زائران و مسافران گرامی از دیگر امکانات این هتل است.
  • حمام از مهم‌ترین امکانات بهداشتی برای هر هتل از جمله هتل‌های لوکس است. این امکانات بهداشتی در هتل ضیوف‌القاسم نجف به بهترین شکل ممکن برای زائران و مسافران وجود دارد.
  • تهویه مطبوع برای قسمت‌های مختلف هتل ضیوف القاسم وجود دارد.
  • این هتل به شکل روزانه نظافت می‌شود و سرویس خانه‌داری دارد.

سیستم گرمایشی و سرمایشی هتل ضیوف القاسم

 سیستم گرمایشی و سرمایشی از امکانات ضروری هر هتل به حساب می‌آید. هتل‌های لوکس خدماتی مثل: سیستم سرمایشی و گرمایشی را به بهترین شکل ممکن در اختیار مسافران و زائران قرار می‌دهند. سیستم‌های سرمایشی با توجه به گرمای کشور عراق، جزء سیستم‌های ضروری می‌باشند. طوری که بدون این سیستم‌ها و تجهیزات، اصلاً نمی‌توان خواب راحتی داشت.

اتاق چمدان ضیوف القاسم

اتاق چمدان یکی از امکانات هتل ضیوف القاسم نجف می‌باشد. وقتی که زمان اقامت مسافران و زائران در هتل تمام شده و آن‌ها باید اتاق را تحویل دهند، آن‌ها می‌توانند تا زمان پرواز، چمدان‌های خود را در اتاق چمدان هتل بگذارند. امکانات هتل باعث می‌شوند که مسافران با خیال راحت چمدان‌های خود را در یک اتاق امن قرار دهند و مجبور نباشند آن‌ها را با خود مدام حمل و نقل کنند.

موقعیت مکانی هتل ضیوف القاسم نجف

  • شارع (خيابان) الرسول
  • ظرفیت: 3 کاروان
  • ساعت ورود: 11 صبح
  • ساعت خروج: 10 صبح

قیمت هتل ضیوف القاسم نجف

این هتل جزء هتل‌های درجه الف کشور عراق می‌باشد. بنابراین نسبت به ‌هتل‌های گروه VIP، ارزان‌تر است. زائرانی که می‌خواهند زمان خیلی کوتاهی در نجف بمانند، بهتر است این هتل را رزرو کنند. هر زائر با انتخاب تور کربلا، نوع هتل را نیز انتخاب می‌کند. هتل‌های الف آسایش و راحتی زائران را به‌خوبی فراهم می‌کنند.

تصاویر هتل ضیوف القاسم نجف

تصاویر این هتل، اتاق‌های هتل، تخت و سایر امکانات هتل را به‌خوبی نشان می‌دهند. زائران می‌توانند به کمک این عکس‌ها، وضعیت هتل و نظافت آن را ببینند، و همچنین جهت رزرو هتل ضیوف‌القاسم نجف با کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز در ارتباط باشند.

تور مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

برای مشاهده تصاویر هتل‌های علم سبز اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :
2 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Sajjad

هتل افتضاح
سعی کنید این هتل نیایبد
اتاق کوچک
غذا بد