امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ -

مجری مستقیم تور کربلا

تور کربلا اربعین زمینی هوایی ارزان|کاروان پیاده روی کربلا اربعین

تور مورد نظر خود را انتخاب کنید :

نکات مهم جهت ثبت نام تور کربلا

کنترل گذرنامه و ممانعت خروج از کشور و عوارض ورود به عراق به عهده زائر گرامی می‌باشد.

حضور مسافرین ۳ ساعت قبل از حرکت در فرودگاه امام خمینی( ره)، ترمینال سلام الزامی می‌باشد .

هرگونه ممنوع الخروجی به عهده زائر می باشد و به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

مسیرحرکت تورهای زمینی به شکل زیر می‌باشد و زائرین عزیز می‌توانند درمسیر هم با هماهنگی سوار اتوبوس شوند.
تهران ، میدان آزادی ، اتوبان تهران ساوه ، اتوبان همدان ، کرمانشاه ، ایلام ، مرز مهران

در صورت جا ماندن از پرواز به دلیل چارتر بودن تور کل هزینه سوخت می‌شود.

برای رزرو قطعی لطفا در ایتا به شماره 09190893907  پیام دهید.

برای مشاهده تصاویر هتل‌های علم سبز اینجا کلیک کنید :
نکات مهم جهت ثبت نام تور هوایی و زمینی کربلا و نجف :

تور کربلا اربعین با پایین ترین هزینه و ارزان ترین قیمت!

تور کربلا اربعین با پایین ترین هزینه و ارزان ترین قیمت!

تور کربلا اربعین از چندین سال گذشته با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. سفر به شهر مقدس کربلا در اربعین جزو قدیمی ترین آداب و فضیلت ها به حساب می آید. از این رو افراد زیادی از راه های دور و نزدیک، تلاش می کنند تا اربعین در این شهر حاضر باشند.

در چندین دهه ی قبل، لوازم نقلیه مناسبی برای زائران وجود نداشت و همه ی مردم با پیاده روی به کربلا می رسیدند.

تور کربلا هوایی اربعین

تور کربلا هوایی اربعین

در چندین سال اخیر، تور کربلا هوایی اربعین بیشتر انجام می گیرد. فراهم شدن شرایط سفر هوایی، وجود برنامه ریزی های دقیق برای اجرای تور هوایی کربلا و همچنین پیشرفته تر شدن سیستم پرواز در ایران باعث شد تا سفر هوایی به کربلا در اربعین با استقبال بیشتری مواجه شود.

ایام اربعین را همگی با زیارت حرم امام حسین(ع) به یاد دارند. شیعیان و مسلمانان از تمام کشورهای دنیا تلاش می کنند تا در روز اربعین در شهر کربلا حاضر باشند. پیاده روی مسیر کربلا یا سفر هوایی و زمینی به این شهر مقدس جزو مهم ترین اقدامات مسلمانان در این ایام به حساب می آید.

تور کربلا زمینی اربعین

تور کربلا زمینی اربعین

تور کربلا اربعین به صورت زمینی و با اتوبوس های vip هم اجرا می شود. تورهای زمینی اربعین از مبدا تهران و شهرهای بزرگ و کوچک آغاز می گردد. در تور کربلا اربعین اگر می خواهید شهرهای مختلف موجود در مسیر را ببینید، بهتر است سفر زمینی را انتخاب نمایید.

تور زمینی کربلا اربعین با شرایط فوق العاده استثنایی و امکانات رفاهی  مناسب در شرکت زیارتی علم سبز برگزار می شود. در تور زمینی مدت زمان بیشتری در راه خواهید بود.

در تور کربلا اربعین می توانید از مرز مشترک ایران و عراق عبور کنید. مرز مهران یکی از پر رفت و آمدترین مرزها در ایام منتهی به اربعین است. همچنین افراد زیادی پیاده روی به سمت مرزهای کربلا را انتخاب می کنند.

اگر می خواهید در سفر کربلا اربعین با مشکل جدی مواجه نشوید، بهتر است حتما با تورهای زیارتی به این شهر عزیمت کنید. ازدحام جمعیت در کربلا در این ایام و امکان بروز مشکلات جسمی از خطرات تنهایی سفر کردن به کربلا محسوب می شوند. در صورتی که تور کربلا اربعین را برای زیارت حرم حضرت عباس(ع) و امام حسین(ع) انتخاب کنید، کمتر دچار مشکل خواهید شد. چون راهنمای تور در همه جا می تواند شما را راهنمایی کند. در ضمن از نظر تغذیه و هتل هم دیگر هیچگونه نگرانی نخواهید داشت.

ثبت نام کربلا اربعین 1402

ثبت نام کربلا اربعین 1402

برای ثبت نام تور کربلا اربعین 1402 نیازی به خارج شدن از منزل نیست. شما می توانید به راحتی در منزل بنشینید و در هر کدام از تورهای اربعین ثبت نام نمایید.

برای ثبت نام در تور کربلا اربعین، کافی است مدارک هویتی خود را در دست داشته باشید. شرکت های زیارتی معتبر مثل شرکت علم سبز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن کارهای ثبت نام را انجام دهند. تهیه ویزا در تور کربلا اربعین وجود ندارد. به همین دلیل انجام ثبت نام قطعی در تور کربلا با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

تورهای متنوعی برای شهر کربلا در ایام اربعین و ماه محرم وجود دارد. شما می توانید از مشاوره رایگان برای ثبت نام در بهترین تور زیارتی کربلا با توجه به شرایط خود استفاده نمایید.

قیمت تور کربلا اربعین 1402

قیمت تور کربلا اربعین 1402

تور کربلا اربعین با قیمت متنوعی اجرا می شود. میزان قیمت تور اربعین 1402 به خصوص در ایام اربعین با توجه به خدمات ارائه شده تعیین می گردد. شرکت های زیارتی برای آن که بتوانند بهترین خدمات را برای زائران آماده کنند، تلاش می کنند تا هزینه ها را هم کاهش دهند.

تور هوایی در ایام اربعین هزینه زیادی را در پی خواهد داشت. افزایش متقاضیان سفر به کربلا در این ایام و محدود بودن تعداد پروازها باعث می شود هزینه بلیط هواپیما افزایش چشمگیری داشته باشد.

برای آن که بتوانید قیمت دقیق تور کربلا در اربعین را متوجه شوید، می توانید با شماره تلفن های شرکت زیارتی علم سبز تماس بگیرید. اگر قصد ثبت نام کربلا اربعین 1402 را دارید، بهتر است از حالا نسبت به رزرو نام خود در تور زیارتی اقدام نمایید. شرکت زیارتی علم سبز اطلاعات کافی برای ثبت نام و شرکت در تورهای زیارتی کربلا در اربعین امام حسین(ع) را در اختیار زائران قرار می دهند.

شرایط ثبت نام اربعین 1402

 

شرایط ثبت نام اربعین 1402عزیمت به سمت کربلا در ایام نزدیک به اربعین حسینی، اغلب به صورت پیاده روی انجام می گیرد. اما برخی افراد توانایی پیاده روی طولانی را ندارد. بنابراین می خواهند به راحت ترین روش ممکن وارد کربلا شوند.

از مهم ترین شرایط تور کربلا اربعین می توان موارد زیر را نام برد:

رزرو سریع و آسان تور کربلا در اربعین حسینی

رزرو سریع و آسان تور کربلا در اربعین حسینی

برای ثبت نام در تور کربلا اربعین می توانید به راحتی و از طریق تماس تلفنی یا پیام در شبکه های مجازی اقدام کنید. کارشناسان شرکت زیارتی علم سبز در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات شما هستند.

خدمات رفاهی

خدمات رفاهی

از مهم ترین خدمات رفاهی در تور کربلا هوایی اربعین می توان به وجود  اقامتگاه ها و هتل های باکیفیت اشاره نمود.

بدون نیاز به ویزا

بدون نیاز به ویزا

اگر قصد دارید اربعین حسینی را در شهر مقدس کربلا سپری کنید، نیاز به ویزا نخواهید داشت. همین مورد یکی از ویژه ترین شرایط تور کربلا در ایام اربعین است.

ازدحام جمعیت در کربلا

ازدحام جمعیت در کربلا

در روزهای منتهی به اربعین حسینی، جمعیت زیادی از کشورهای مختلف جهان به سمت کربلا راهی می شوند. بنابراین لازم است که در هنگام زیارت حتما به همراه اعضای کاروان خود حرکت کنید. در این صورت نه تنها از کاروان خود جا نمی مانید؛ بلکه، از لحاظ امنیتی هم راحت تر خواهید بود.

فضای صمیمی در شهر کربلا

فضای صمیمی در شهر کربلا

در ایام اربعین به دلیل حضور زائران زیاد از کشورهای متعدد، اهالی این شهر به استقبال مردم می آیند. به همین دلیل فضای صمیمی و مناسبی در این شهر به وجود می آید.

یکی از مهم ترین شرایط اجتماعی موجود در شهر کربلا به خصوص در ایام اربعین، وجود فضای صمیمی در این شهر است. بسیاری از اهالی شهر کربلا حتی برای پذیرایی و اسکان دادن به زائران هم پیش قدم می شوند.

قیمت تور هوایی اربعین

قیمت تور هوایی اربعین

در این بخش از مقاله به بررسی عوامل موثر بر قیمت تور کربلا هوایی اربعین می پردازیم. اگر می خواهید تور هوایی ارزان کربلا برای اربعین پیدا کنید، حتما به موارد ذکر شده توجه نمایید.

کیفیت هواپیما و سفر هوایی در اربعین

کیفیت هواپیما و سفر هوایی در اربعین

انجام شدن به موقع پرواز، مناسب بودن وضعیت هواپیما و پذیرایی متناسب در حین سفر می توانند در هزینه نهایی تور کربلا اربعین موثر باشند. پروازهای درجه یک قطعا هزینه بالاتری در مقایسه با پروازهای بی کیفیت خواهند داشت.

برای آن که بتوانید به صورت دقیق نسبت به بررسی میزان هزینه تور کربلا هوایی در ایام اربعین اقدام نمایید، باید توجه ویژه ای به کیفیت و شرایط پرواز داشته باشید.

شرکت های هواپیمایی برای آن که بتوانند تعداد زیادتری از مسافران را به مقصد برسانند، تلاش کرده اند تا کیفیت پرواز را در حد عالی حفظ کنند.

قطعا هر چه کیفیت پرواز بهتر باشد، هزینه سفر هم بالاتر خواهد رفت. شرکت زیارتی علم سبز از با کیفیت ترین خدمات هوایی برای تور کربلا استفاده می کند. بنابراین هنگام ثبت نام در تور زیارتی کربلا از لحاظ کیفیت هواپیما نباید نگرانی داشته باشید.

مدت زمان حضور در شهر مقدس کربلا

مدت زمان حضور در شهر مقدس کربلا

مدت زمان تور زیارتی کربلا از چند روز تا چند هفته می تواند باشد. در تعیین هزینه تور کربلا اربعین چه هوایی و چه زمینی مدت زمان اقامت در کربلا اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین باید پیش از ثبت نام در تور کربلا، به مدت زمان اقامت هم توجه نمایید. در صورتی که توانایی پرداخت هزینه های بالاتر را دارید، می توانید مدت زمان بیشتری در کربلا بمانید.

در حال حاضر معمولا در تور کربلا از شهر نجف نیز دیدن می کنند. بنابراین مسئولان شرکت های زیارتی باید برنامه ریزی دقیق راجع به تایم سفر داشته باشند. چون هزینه ها و شرایط سفر تنها در صورت وجود برنامه ریزی دقیق انجام خواهد گرفت.

افزایش مدت زمان حضور در شهر کربلا قطعا مساوی با بالاتر رفتن میزان هزینه ها خواهد شد.

برگزاری مراسم های عزاداری

برگزاری مراسم های عزاداری

در تور کربلا اربعین مراسم عزاداری به طور ویژه برگزار می شود. انجام دقیق آداب و مراسم اربعین حسینی(ع) نیازمند حضور مداح اهل بیت در کاروان است. شرکت زیارتی علم سبز با تجربه ی فراوان در زمینه ی اجرای تور زیارتی کربلا، می تواند خاطره انگیزترین سفر اربعین را برای شما رقم بزند.

طبق روایات و احادیث معتبر امامان، زیارت حرم حضرت اباعبدالله(ع) در تمام روزهای سال و به ویژه در ایام اربعین ثواب زیادی دارد. حضور در شهر مقدس کربلا به ویژه در ایام اربعین حسینی بهتر است همراه با مراسم عزاداری مناسب باشد. ادعیه مخصوص اربعین حسینی و مراسم سینه زنی گروهی از جمله مهم ترین مراسم ها در تور کربلا اربعین است.

در شرکت زیارتی علم سبز چندین مداح اهل بیت حضور دارند. مداحان اهل بیت به کاروان کربلا ادغام می شوند تا بتوانند پاداش دنیوی و اخروی این سفر را چندین برابر بیفزایند.

وجود مدیر و مداح با تجربه

وجود مدیر و مداح با تجربه

یک فرد باتجربه در زمینه امور سفر و تورهای زیارتی باید در تور کربلا حضور داشته باشد. شهر کربلا و حرم امامان معصوم(ع) قوانین خاصی دارد. اطلاعات کافی راجع به شرایط امنیتی این شهر، وضعیت ازدحام جمعیت برای زیارت و بهترین زمان برای خرید سوغاتی معمولا در اختیار تور لیدرها قرار دارد.

در برخی از تورهای زیارتی کربلا نبود یک راهنما می تواند دردسرهای زیادی را به وجود آورد. در ایام اربعین زائران زیادی به کربلا می آیند. ازدحام جمعیت می تواند باعث ایجاد ناهماهنگی بین اعضای تور شود. مفقود شدن اعضای کاروان در این روزها یکی از مهم ترین معضلات محسوب می شود.

در ضمن داشتن آگاهی کافی از چگونگی و زمان مراسمات اجرایی در بین الحرمین و حرم امامان معصوم(ع) نیز یکی از مهم ترین مزایای وجود تور لیدر باتجربه در کاروان های زیارتی است.

قیمت تور زمینی اربعین 1402

قیمت نور زمینی اربعین 1401

تور کربلا اربعین به صورت زمینی ارزان تر از تور هوایی است. افرادی که می خواهند با هزینه کمتر اربعین در شهر کربلا حاضر شوند، بهتر است تور زمینی اربعین را انتخاب کنند.

هزینه تور زمینی اربعین به عوامل مختلفی وابسته است. از کیفیت اتوبوس و وسیله حمل و نقل تا میزان نظافت هتل، تغذیه در مسیر و دقیق بودن زمان رسیدن به مقصد همگی می توانند در قیمت تور زمینی کربلا نقش داشته باشند.

اگر می خواهید مدت زمان بیشتری در کربلا و نجف بمانید، می توانید تور یک سر هوایی را انتخاب کنید. برای اکثر مردم، این مدل تور زیارتی کربلا خیلی مناسب تر از تورهای زمینی و هوایی است. تور یک سر زمینی کربلا باعث می شود مدت زمانی بیشتری در شهر کربلا بمانید. همچنین از نظر اقتصادی هم می تواند به صرفه باشد.

تور کربلا عرفه 1402

تور کربلا عرفه 1402

 

برگزاری مراسم عرفه در کربلا با شور و هیجان زیادی انجام می گیرد. مراسم عرفه سال 1402، روز 6 تیرماه برگزار می شود.

در حقیقت مراسم عرفه به مناجات حجاج در روز قبل از عید قربان در منطقه ای در عربستان مربوط است. تمام حجاج فاصله بین نماز ظهر تا غروب شرعی را در این منطقه می مانند و به نیایش با خدا می پردازند.

تور کربلا عرفه 1402پاداش بسیار زیادی برای زائران خواهد داشت. طبق فرموده ی امام صادق(ع): کسانی که روز عرفه سعادت حضور در کربلای معلی را دارند، گناهانشان بخشیده می شود. دعاها و نیایش هایشان مورد قبول درگاه حق تعالی قرار می گیرد و از بندگان خوب خدا شناخته می شوند.

دعاهای زیادی در شب عرفه مورد قبول خداوند قرار می گیرد. اعمال روز اربعین هم توصیه شده است. یکی از مهم ترین اعمال روز عرفه، زیارت حرم مطهر امام حسین(ع) است.

شرکت در تور کربلا عرفه و زیارت امام حسین(ع) در روز عرفه آنقدر مهم است که پاداشی برابر با صدوهفتاد سال عبادت دارد.

شرکت زیارتی علم سبز تور کربلا اربعین را به سه صورت اجرا می کند: تور رفت و برگشت هوایی، تور رفت و برگشت زمینی و تور یک سر هوایی.

اگر میخواهید بدانید آیا ویزای زائران در اربعین حذف می شود؟ اینجا کلیک کنید .

شما می توانید با توجه به شرایط خود، مناسب ترین توراربعین را انتخاب کنید. شایان ذکر است به دلیل استقبال بیشتر زائران از سفر کربلا در ایام منتهی به اربعین، رزرو تور با سرعت بالاتری از چند ماه قبل انجام می گیرد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest